Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Oferta pracy

Pracownik produkcji - TEOFILÓW - praca od zaraz!

Aleksandrów Łódzki, łódzkie Dodano: 2020-08-03 2020-08-03 | ID oferty: 445669

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta),
- możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych kursach podnoszących kwalifikacje,- zatrudnienie na pełen etat w systemie czterobrygadowym,
- atrakcyjne warunki finansowe.

Miejsce pracy: Łódź, okolice ul. Aleksandrowskiej

Obowiązki:
- obsługa narzędzi pomiarowych (na przykład suwmiarki),
- montaż urządzeń zgodnie z ustaleniami z brygadzistą i prostym rysunkiem technicznym,
- obsługa maszyn i urządzeń mechanicznych lub elektrycznych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na produkcji,
- umiejętność czytania podstawowego rysunku technicznego,
- podstawowe umiejętności pracy na komputerze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: MO/LDZ/LK/2020/07
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Skontaktuj się z firmą:

Aleksandrów Łódzki łódzkie