Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Oferta pracy

Supervisor - Pawlikowice

Pawlikowice, łódzkie Dodano: 2020-06-30 2020-06-30 | ID oferty: 410137

Firma z branży Facility Management w ramach obsługi swojego Kluczowego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

SUPERVISOR

Lokalizacja: Pawlikowice

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

koordynowanie zespołu pracowników porządkowych, którzy wykonują prace związane ze sprzątaniem części socjalnej, hali logistycznej oraz terenu zewnętrznego,
bieżący kontakt z Klientem w celu realizacji usługi na jak najwyższym poziomie jakości,
codzienna praca z Excelem (raportowanie, tworzenie analiz),
operacyjne zarządzanie zespołem na zmianie,
wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.Co zyskujesz dzięki pracy na tym stanowisku?

Możliwość wyboru formy współpracy. Standardowo oferujemy umowę o pracę, ale jeśli zależy Ci na wyrobieniu większej ilości godzin, możesz pracować w ramach umowy zlecenie!
Dostęp do benefitów: możesz korzystać z prywatnego pakietu Luxmed oraz karty Multisport w kilku wariantach.
Dużą ilość dni wolnych! Zmiany trwają między 10,5, a 12h, co oznacza, że masz więcej dni wolnych w miesiącu!
Możliwość zdobywania doświadczenia na stanowisku kierowniczym i rozwój kompetencji miękkich.Jeśli zdecydujesz się aplikować i spełniasz nasze wymagania, możesz spodziewać się II etapów rekrutacji.

I etap: Telefoniczna rozmowa, podczas której poznasz dokładnie specyfikę firmy i stanowiska oraz dowiesz się, jakie wartości wyznaje nasz Klient i jakiej osoby szukamy. Masz również okazję zadać wszelkie pytania, które Ci się nasuwają w związku z naszym procesem rekrutacji!

II etap: Po pozytywnym przejściu I etapu rekrutacji, zaprosimy Cię na rozmowę z Managerem, który opowie Ci o praktycznym wymiarze pracy na tym stanowisku oraz będzie chciał Cię lepiej poznać!

Po pozytywnym przejściu II etapów rekrutacji zaprosimy Cię do współpracy!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:
Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.
Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp.k.
https://www.infopraca.pl/praca/supervisor-pawlikowice/pawlikowice/15127859

Skontaktuj się z firmą:

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp.k.

Pawlikowice łódzkie

Dane kontaktowe: