Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
Miejsce reklamowe Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE Sp. z o.o.	Test-Therm Sp. z o.o.
Podgląd
dostępny

ELEKTRONIKA - KONSTRUKCJE, TECHNOLOGIE, ZASTOSOWANIA

Zamów książkę

Autor: brak informacji
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych SIGMA-NOT Sp. z o.o.
Stron: 1
Druk: tak
Wersja elektroniczna: nie
ISBN: brak informacji


Ocena: 0,0 Opinie: 0

Data wydania:

01-01-2000

Druk w kolorze:

tak

Papier kredowy:

nie

Twarda oprawa:

nie

logo czasopismo ELEKTRONIKA

 

Numer 3/2019

Szanowni Państwo, 

Artykuły w naszym miesięczniku ukazują w języku polskim lub angielskim. Autorami prac są głównie polscy naukowcy i specjaliści, ale również i zagraniczni. Prezentowane są tu najnowsze osiągnięcia instytutów i ośrodków przemysłowych firm polskich i innych. Miesięcznik naukowo-techniczny „ELEKTRONIKA - konstrukcje, technologie, zastosowania” służy wzajemnej wymianie informacji i współpracy na rzecz rozwoju szeroko rozumianej elektroniki w kraju.

Artykuły naukowe publikowane w „ELEKTRONICE” są rejestrowane w bazie danych CrossRef i uzyskują numer identyfikacyjny DOI (Digital Obiect Identyficator). „ELEKTRONIKA” znajduje się na liście czasopism Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego i za zamieszczane tu artykuły przyznaje obecnie 8 punktów w ocenie parametrycznej jednostek firmujących te publikacje.

Elektronika nr 3/2019
Od lutego 2017 r.  w każdym numerze „Elektroniki” zamieszczany jest stały cykl artykułów WAT „TECHNOLOGIE ELEKTRONICZNE PODWÓJNEGO ZASTOSOWANIA”.

W bieżącym roku, podobnie jak w ubiegłych latach będziemy też publikować artykuły wyróżnionych prac prezentowanych na naukowych konferencjach krajowych i zagranicznych. Dotyczy to m.in. konferencji KKE, Signal Processing, PES-14, MIXDES. Staramy się, aby artykuły były publikowane w ciągu miesiąca po zaopiniowaniu.

Przy tej okazji zachęcamy Państwa do prenumerowania naszego miesięcznika (dla Członków SEP cena jest zmniejszona o 50%), a także publikowania prac naukowo-badawczych i informacji naukowych.

 .

Brak załączników