Artykuł Dodaj artykuł

Konkurs Dremel - Zostań majsterkowiczem roku i wygraj wysokiej klasy sprzęt marki Dremel!

Masz talent do remontowania? Lubisz majsterkować? Weź udział w konkursie na FanPage’u marki Dremel na Facebooku i zdobądź szansę na wygranie wielofunkcyjnych elektronarzędzi, które pozwolą Ci się wykazać w drobnych pracach domowych! Start konkursu – już w poniedziałek, 7 lutego

Masz talent do remontowania? Lubisz majsterkować? Weź udział w konkursie na FanPage’u marki Dremel na Facebooku i zdobądź szansę na wygranie wielofunkcyjnych elektronarzędzi, które pozwolą Ci się wykazać w drobnych pracach domowych! Start konkursu – już w poniedziałek, 7 lutego.

FortiFlex

Co trzeba zrobić żeby stać się szczęśliwym posiadaczem atrakcyjnego sprzętu? Wystarczy, że polubisz FanPage Dremel Polska, klikniesz w zakładkę „KONKURS”, wybierzesz swoją szczęśliwą deseczkę, pod którą - Twoim zdaniem - jest ukryta nagroda i odpowiesz na proste pytanie konkursowe: „Do jakich projektów wykorzystałbyś narzędzie Dremel?”

Na trzy osoby, które odnajdą nagrodę i udzielą kreatywnej odpowiedzi czekają nagrody – elektronarzędzia: Dremel® Fortiflex™, Dremel® TRIO™ i Dremel® Versatip™. Zaproś do gry swoich znajomych! Może wspólnymi siłami uda się Wam zgarnąć wszystkie sprzęty?

Trio

Dremel® Fortiflex™ to wysokiej jakości precyzyjne narzędzie idealne do prac stacjonarnych, takich jak prace w drewnie, produkcja biżuterii, rzeźbienie w kamieniu, odrestaurowywanie samochodów, i do wielu innych projektów.

Dremel® TRIO™ to 3 narzędzia w 1! TRIO pomoże Ci rozwiązać wszystkie domowe problemy. Jest uniwersalne, kompaktowe i lekkie, a przy tym oferuje dużą moc! Dremel TRIO posiada system do cięcia spiralnego i umożliwia wykonywanie cięć, szlifowanie oraz frezowanie!

VersaTip

DREMEL® VersaTip™ Jedno narzędzie dla sześciu różnych aplikacji: lutowanie, topienie, cięcie na gorąco, usuwanie farby, obkurczanie izolacji i wypalanie w drewnie (pirografia). VersaTip jest zawsze gotowy do użycia. To jedyna lutownica łącząca szeroki zakres zastosowań dzięki załączonym w opakowaniu sześciu różnym końcówkom.

Nie przegap okazji, łap nagrody! Z nimi pokochasz majsterkowanie!

Zapraszamy na stronę http://www.facebook.com/DremelPolska.
 
Sugerowane ceny detaliczne:

Dremel® Fortiflex™ – 1362 PLN
Dremel® TRIO™ – 590 PLN
Dremel® VersaTip™ – 179 PLN

Podobne artykuły