Artykuł Dodaj artykuł

Nowe rynki - Nowe szanse. Yawal na Ogólnopolskim Forum Stolarki 2022

W dniach 18-19 Października w Ożarowie Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Forum Stolarki.

W dniach 18-19 Października w Ożarowie Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Podczas spotkania poruszono temat obecnej sytuacji w branży, rozmawiano również o szansach eksportowych na rynkach, na których polska stolarka nie jest jeszcze tak dobrze znana.

Yawal na Ogólnopolskim Forum Stolarki 2022

Swój wkład w temat „Nowe rynki – Nowe szanse” na tegorocznym OFS mała również firma Yawal. Prezes Karolina Mzyk Callias w Ożarowie miała okazję rozmawiać wraz z prowadzącym Pawłem Gregorczykiem o rynku amerykańskim. O tym, jak różni się od polskiego czy europejskiego.

Firma Yawal ma kilkuletnie doświadczenie w pracy z Klientami na rynku amerykańskim, zna inne standardy, trendy i wie, że elastyczność jest kluczem do zdobycia zaufania Klienta amerykańskiego.

Dzięki tym doświadczeniom zdobytym przez Spółkę Yawal USA zmienia się również Yawal w Polsce. Wprowadzenie tego amerykańskiego stylu zorientowanego na klienta, partnerskiego, rozwijania się razem z klientem, podążania za jego potrzebami staje się codziennością firmy.

Zadaniem Yawal, jak i innych dostawców pięknych, niezawodnych systemów aluminiowych, jest przekonanie właściciela domu, inwestora, architekta i wykonawcę, że nasz produkt jest wart więcej niż inne produkty, które kupują. Dlaczego? Ponieważ sprzedajemy dostęp do światła i powietrza dla właścicieli domów. Dostęp do podstawowych elementów życia i komfortu. – Powiedziała Prezes Yawal Karolina Mzyk Callias

Prezes Yawal Podzieliła się również z uczestnikami OFS w Ożarowie intencją działania - nowy Yawal, który buduje, jest mniej zainteresowany konkurowaniem z innymi dostawcami systemów, a bardziej zainteresowany upewnieniem się, że klienci rozumieją wartości, jakie zapewniają systemy Spółki. Yawal skupia się na wytwarzaniu produktów, które mogą uczynić życie lepszym, zdrowszym, bardziej stylowym i wygodniejszym.

Artykuł został dodany przez firmę

YAWAL S.A.

Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Nasze systemy przeznaczone są do produkcji ścian osłonowych, różnorodnych okien, drzwi i nietypowych konstrukcji przestrzennych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.