Artykuł Dodaj artykuł

XI edycja konferencji Green Industry Summit

Przypominamy o zbliżającej się XI edycji konferencji Green Industry Summit, która odbędzie się 6 października 2022 r. w hotelu Arche Krakowska w Warszawie. 

Przypominamy o zbliżającej się XI edycji konferencji Green Industry Summit, która odbędzie się 6 października 2022 r. w hotelu Arche Krakowska w Warszawie. 

Konferencja skierowana jest do firm wdrażających oraz realizujących cele zrównoważonego rozwoju, reprezentujących sektor przemysłowy. Jest to wyjątkowy projekt Executive Club, który pozwoli przeanalizować zagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych, logistyką, transformacją sektora energetycznego oraz budowlanego w kierunku neutralności klimatycznej.

Przedmiotem dyskusji będą między innymi:

  1. Gospodarka o obiegu zamkniętym a przemysł neutralny klimatycznie. Jak nowoczesne technologie mogą wspierać zrównoważone procesy produkcji w zielonej fabryce i realizować idee gospodarki cyrkularnej w praktyce?
  2. Koszty budowy zrównoważonych budynków w odniesieniu do tradycyjnego sposobu budowania. Jak zwracają się inwestycje, jak duża jest oszczędność wody, energii i ograniczona emisja?
  3. Lokalizacja produkcji a transport jako źródło emisji gazów cieplarnianych. Zrównoważony łańcuch dostaw i optymalizacja logistyki dla przemysłu.
  4. Inwestycje przemysłu we własne źródła energii. Niezależność i bezpieczeństwo a opłacalność. Czy budowa zaplecza energetycznego w obliczu rosnących cen prądu pozwoli redukować koszty produkcji? 

Zwieńczeniem wydarzenia będzie uroczysta gala. Diamenty Green Industry - prestiżowe statuetki mające na celu uhonorowanie firm oraz przedsiębiorców, którzy wyróżniają się na tle konkurencji, a w swojej strategii uwzględniają realizację celów zrównoważonego rozwoju. Ideą Diamentów jest promowanie innowacyjnych technologii poprzez nagrodzenie reprezentantów biznesu wdrażających aktualne trendy w dobie czwartej rewolucji przemysłowej. 

Najwyższy czas, aby się zarejestrować! 

Więcej informacji na temat konferencji: https://executiveclub.pl/green-industry-summit/ 

Link do rejestracji na wydarzenie: https://executiveclub.pl/rejestracja-gis/ 

XI edycja konferencji Green Industry Summit

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.