Artykuł Dodaj artykuł

Wprowadzenie na rynek sklepu internetowego Betafence

Obecnie na rynku znajduje się wiele firm zajmujących się produkcją i montażem ogrodzeń; każdego roku rozwijają się, próbując sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Obecnie na rynku znajduje się wiele firm zajmujących się produkcją i montażem ogrodzeń; każdego roku rozwijają się, próbując sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jednym z nich jest Betafence - najnowszym usprawnieniem, które wprowadziła firma, jest uruchomienie sklepu internetowego.

Nylofor 3D Panel  źródło: Sklep internetowy BetafenceNylofor 3D Panel
źródło: Sklep internetowy Betafence

Gwarancja, jakość, reputacja

Mimo, że sklep internetowy Betafence został uruchomiony stosunkowo niedawno, firma działa aktywnie na rynku od 135 lat, posiada więc duże doświadczenie w obsłudze klienta oraz produkcji stalowych ogrodzeń zgrzewanych. Duży nacisk kładzie na jakość, jeśli zaś okaże się, że ta nie okazała się wystarczająca, oferuje dziesięcioletnią gwarancję.

Bezpieczeństwo z dostawą do drzwi

Ogrodzenia są niezbędnym elementem zapewnienia bezpieczeństwa terenu każdego domu czy firmy. Dzięki niemu możemy uniknąć obecności osób niepożądanych na naszej działce, jak również zadbać o zdrowie innych, na przykład unikając opuszczenia jej przez nasze dzieci czy psy. Sklep Betafence oferuje trzy niezawodne systemy ogrodzeniowe:

  • Nylofor 3D PREMIUM, zapewniający zarówno bezpieczeństwo, jak i stylowy wygląd
  • Nylofor 3D ESSENTIAL, tańsza opcja dla klientów o ograniczonym budżecie, jednocześnie sztywny i wytrzymały
  • Nylofor 2D ESSENTIAL, płaski, mocny, a zarazem dekoracyjny, zapewnia większą widoczność niż dwie pozostałe opcje

Do każdego z systemów można dokupić pasującą bramę oraz słupy. W wypadku Nylofor 3D PREMIUM istnieje możliwość zainstalowania specjalnych przesłon zapewniających prywatność osobom przebywającym na terenie ogrodzonym systemem.

Innowacje w zapewnianiu klientowi najlepszej jakości

Sklep internetowy Betafence to nie jedyne rozwiązanie zwiększające zarazem jakość usług, jak i komfort wyboru klientowi. Firma oferuje serwis i porady, dzięki którym możemy dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla nas. Ponadto, na stronie internetowej firmy znaleźć można przewodniki pomagające w podjęciu dotyczącej zakupu decyzji. Prawdziwym przełomem na rynku ogrodzeń jest jednak oferowany przez Betafence konfigurator - pozwala on stworzyć projekt ogrodzenia na podstawie Google Maps lub podanych własnoręcznie wymiarów. Umożliwia on także dobór odpowiednich słupów i bramy, na koniec pokazując, ile kosztować będzie zgodny z naszą wizją system.

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły