Artykuł Dodaj artykuł

Profesjonalne chwytaki brukarskie dla wymagających specjalistów

Doświadczone firmy brukarskie zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest dopasowanie chwytaka do rodzaju realizacji i intensywności wykonywanych robót.

Doświadczone firmy brukarskie zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest dopasowanie chwytaka do rodzaju realizacji i intensywności wykonywanych robót. Inwestując w profesjonalne chwytaki brukarskie, warto dokładnie zapoznać się z rynkową ofertą oraz wybrać wysokiej jakości narzędzia od sprawdzonych i renomowanych marek. Taki wybór zagwarantuje możliwie najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz efektywność wykonywanej pracy.

Profesjonalne chwytaki brukarskie dla wymagających specjalistów

Przegląd chwytaków brukarskich chętnie wybieranych przez polskich fachowców

Chwytaki brukarskie pozwalają na wydajne i komfortowe układanie każdego rodzaju płyt, kostki, krawężników, ażurów, rur betonowych oraz innych materiałów brukarskich. Sprawdź, jakie chwytaki cieszą się największą popularnością wśród profesjonalnych polskich firm brukarskich.

Chwytaki uniwersalne Mimal CHU

Uniwersalne, atrakcyjne cenowo i solidnie wykonane chwytaki Mimal CHU to sprzęt, który pozwoli podnosić, transportować i pozycjonować krawężniki oraz inne elementy betonowe o maksymalnej wadze do 150 kg. Prezentowane chwytaki pozwalają na pracę ręczną oraz mechaniczną. Dzięki zamontowanemu zawiesiu łańcuchowemu mogą być podwieszane na większości maszyn wyposażonych w funkcję podnoszenia. Sprzęt waży 16,8 kg, a jego rozstaw ramion wynosi 200 mm.

Chwytaki do kostki brukowej Probst Paverboy PB I

Chwytaki Probst to cieszące się dużą popularnością narzędzia brukarskie. Model Probst Paverboy PB I jest efektywnym narzędziem, które pozwala szybko, wygodnie i sprawnie układać do 2 kostek brukowych jednocześnie. Chwytaki Probst Paverboy PB I samoczynnie zaciskają się na kostce po podniesieniu. Ich maksymalny udźwig to 10 kg, a szerokość chwytu oscyluje w granicach 100-170 mm, dzięki czemu są kompatybilne z różnymi rodzajami kostki brukowej. Trwałość chwytaków Probst zapewnia odporna na korozję galwanizowana powierzchnia.

Chwytaki do płytek chodnikowych i trylinki Jazon CHPC

Chwytaki Jazon CHPC to sprawdzony sprzęt do efektywnej pracy z różnego rodzaju płytkami chodnikowymi. Narzędzie może być obsługiwane przez jedną osobę, a wysoka jakość jego wykonania gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. Chwytaki Jazon CHPC ważą 2,2 kg i zapewniają maksymalny udźwig do 40 kg. Ich chwyt zapewnia 5-stopniową regulację w zakresie: 25, 30, 35, 40 i 50 cm.

Chwytaki do płyt ażurowych Jazon CHJZ2

Chwytaki Jazon CHJZ2 to podwieszane chwytaki przeznaczone do montażu na większości maszyn z funkcją podnoszenia. Prezentowany sprzęt pozwala na podnoszenie i pozycjonowanie do 4 płyt ażurowych jednocześnie. Narzędzie ma dwa rodzaje wąsów chwytowych o długości 8,5 i 13,5 cm oraz zapewnia udźwig do 150 kg. Rozstaw wzdłużny chwytu wynosi 20, 39 i 59 cm, a rozstaw poprzeczny regulowany jest w zakresie 29,5-43 cm.

Artykuł sponsorowany