Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Wanny i brodziki Schedpol – 3 powody, dlaczego powinno się je wybrać

23-03-2020, 14:00

Wanny i brodziki Schedpol stały się wyborem całych rzeszy klientów na przestrzeni ostatnich dekad. Firma od wielu lat ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku, co dziwić nikogo nie może. Produkty od tego producenta charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o każdy, najdrobniejszy szczegół. Sprawdź już teraz, czym dokładnie wyróżniają się wanny i brodziki Schedpol!

Wanny i brodziki Schedpol – 3 powody, dlaczego powinno się je wybrać

  1. Firma z tradycjami.
  2. Szeroki wybór.
  3. Nie tylko brodziki i wanny.

Dzisiejszy bardzo zróżnicowany wybór na rynku wyposażenia łazienek pozwala zrealizować praktycznie każdą ludzką fantazję. Liczni producenci prześcigają się w promowaniu swoich produktów, chcąc przyciągnąć jak najwięcej klientów. Jednak nasza uwaga powinna skupiać się na tych z najwyższej półki. To oni kreują rynek, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu i znajomości potrzeb klienta. Taką firmą zapewne jest Schedpol.

Firma z tradycjami

Schedpol funkcjonuje od 1981 roku. Na przestrzeni dekad zmieniała się razem z wymaganiami klientów, przystosowując do kolejnych trendów i wymagań. Schedpol to Polska firma z rodzimym kapitałem. Mimo coraz szybszego światowego tempa, pozostaje wierna swoim ideałom oraz tradycją, co przyświecało jej od początku istnienia. Warto o tym pamiętać, gdyż wybór produktów od tego producenta jest jednoznaczny ze wsparciem polskich przedsiębiorców.

Szeroki wybór

Producent Schedpol przygotował szeroką ofertę produktów dla swoich klientów. Każdy z nich znajdziemy w przystępnej cenie. Ich wykonanie nie pozostawia niczego do życzenia. Wanny oraz ich obudowy zostały wykonane z akrylu sanitarnego, który został wzmocniony laminatem żywicznym. Ostatnią warstwą jest powłoka antybakteryjna, która zapewni nam bezpieczeństwo użytkowania. Produkty te objęte są 5-letnią gwarancją. Oferowane brodziki to równie szeroki wachlarz wyboru. Kształt kwadratowy, prostokątny czy zaokrąglony nie stanowi problemu. Brodziki Schedpol są wyborem pewnym i bezpiecznym. Jedną z najlepszych ofert znajdziemy w sklepie: https://www.twojabateria.pl/schedpol.

Nie tylko brodziki i wanny

Należy pamiętać, że Schedpol jest producentem nie tylko powyżej opisanych produktów. W ofercie firmy znajdziemy również niemały wybór systemów do zabudowy wanien oraz brodzików, ale również nogi i syfony do oferowanych wcześniej produktów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Schedpol zapewnia klientom kompleksowe załatwienie sprawy w jednym miejscu, co dla wielu osób okazuje się być równie ważne jak sam wybór produktów.

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły