Artykuł Dodaj artykuł

Najtrwalsze elementy balustrad

Balustrady, poręcze czy barierki to niezbędna ochrona dla wszystkich rodzajów schodów, ale nie tylko. Stawia się je zarówno przy domu, jak i na balkonie czy we wnętrzu budynku.

Balustrady, poręcze czy barierki to niezbędna ochrona dla wszystkich rodzajów schodów, ale nie tylko. Stawia się je zarówno przy domu, jak i na balkonie czy we wnętrzu budynku. Polskie prawo ściśle określa, kiedy masz obowiązek ich montażu. W przypadku domów rodzinnych muszą pojawić się wszędzie tam, gdzie schody mają wysokość przekraczającą 1 metr. Oprócz walorów estetycznych, elementy do balustrad powinny być trwałe. Nie tylko po to, by nie musieć ich za chwilę zmieniać, ale przede wszystkim, by spełniały swoje podstawowe zadanie - zabezpieczały domowników. Wybieraj je rozsądnie: najlepiej postawić na słupki i rury ze stali nierdzewnej, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Takie rozwiązania proponuje firma AVIS. Fachowy kierowani wieloletnim doświadczeniem dokładnie wiedzą, co sprawdzi się w każdym domu. 

Najtrwalsze elementy balustrad

Rozwiązania systemowe do samodzielnego montażu

Na etapie budowy domu ponosisz ogrom kosztów. Już od momentu planowania wiesz, że budżet, który musisz na swoje wymarzone gniazdko przeznaczyć, będzie naprawdę duży. Dlatego tam, gdzie nie jest niezbędna pomoc fachowców, możesz oszczędzić kilka złotych. Wystarczy wybrać systemowe balustrady ze stali nierdzewnej, które zamontujesz samodzielnie na etapie wykańczania wnętrz. Firma AVIS proponuje liczne gotowe zestawy oraz możliwość licznych własnych kombinacji. Z bogatej oferty sklepu internetowego możesz wybrać słupki ze stali nierdzewnej, różnego rodzaju uchwyty poręczy i całą gamę niezbędnych elementów balustrad. Efekt końcowy takich przygotowań to kompletna i trwała balustrada, która zachwyca ponadczasową estetyką. 

Najważniejsze jest to, byś wybierając elementy balustrad, wybrał sprawdzonego dostawcę. Warto zatem podkreślić raz jeszcze, że firma AVIS elementy do balustrad produkuje od lat, zdobywając tym samym zaufanie klientów. Asortyment ich sklepu rozpowszechniany jest na terenie całego kraju, dzięki czemu Polacy mogą cieszyć się doskonałymi rozwiązaniami w swoich domach. Elementy do balustrad ze stali nierdzewnej są trwałe i estetycznie prezentują się zarówno we wnętrzach, jak i balkonach. Możesz wybrać spośród dziesiątek gotowych propozycji lub samodzielnie złożyć zestaw: w sklepie internetowym znajdziesz m.in. słupki ze stali nierdzewnej, uchwyty do szkła czy poręcze. Systemowe balustrady montujesz już na etapie wykańczania wnętrza, tym samym duże koszty nie tylko zmniejszasz, ale także przesuwasz w czasie. To bardzo ważne dla wielu osób, które stawiają własne domy. 

Zaufaj specjalistom 

Firma AVIS proponuje elementy do systemowych balustrad: sprzedają rury ze stali nierdzewnej, uchwyty, poręcze i wszystko, co niezbędne. Jednocześnie jednak nie zostawiają klienta samego. Jeśli zastanawiasz się, jakie rozwiązanie będzie dla ciebie najlepsze - ich doświadczeni doradcy służą pomocą. Montaż systemowych balustrad ze stali nierdzewnej jest naprawdę łatwy, jednak wszyscy mamy świadomość, że proces decyzyjny bywa skomplikowany. Każdy klient firmy AVIS ma zapewnione profesjonalne doradztwo techniczne. To dla ciebie pewność, że wybierz właściwe elementy balustrad: zarówno estetyczne uchwyty, jak i praktyczne rury ze stali nierdzewnej. Chodzi bowiem o to, by zamontować w każdej części domu to, co dla ciebie najlepsze. 

Firma AVIS, dzięki wieloletniej obecności na polskim rynku zna potrzeby Polaków. Proponują zatem naprawdę szeroką gamę produktów, jednocześnie wciąż poszerzając już duży asortyment. Zdają sobie sprawę, że odpowiednie systemowe balustrady ze stali nierdzewnej to suma wielu połączonych ze sobą części. Czy to uchwyty do szyb, gotowe słupki ze stali nierdzewnej czy też zaślepki albo uchwyty przelotowe - wszystko musi być najwyższej jakości i dobrane do indywidualnych potrzeb. Dbają o to, by wykańczanie domów było dla ciebie przyjemnością i przynosiło spokój na długie lata. 

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły