Artykuł Dodaj artykuł

Przedstawiamy nowy system drzwi przesuwnych HS evolutionDrive

To produkt, który poprzez wysublimowaną budowę systemu, 5-komorowe skrzydła, ramy oraz uszczelnienie środkowe gwarantuje wyśmienite właściwości cieplne.

To produkt, który poprzez wysublimowaną budowę systemu, 5-komorowe skrzydła, ramy oraz uszczelnienie środkowe gwarantuje wyśmienite właściwości cieplne.

Przedstawiamy nowy system drzwi przesuwnych HS evolutionDrive

Charakteryzuje go precyzja na każdym etapie produkcji. Właściwości, które określają klasę produktu to:

  • podwyższona stabilność (Nawet przy zastosowaniu najwęższych profili, poprzez zastosowanie dużych wzmocnień stalowych)
  • optymalne możliwości szklenia (Możliwe zastosowanie pakietów szklanych do 52 mm)
  • profile i okucia kompatybilne ze wszystkimi systemami progowymi (Także w wariancie płaskim, licującym z podłożem tzw. „próg bez barier”. Wersje dopasowane do ciężaru całkowitego złożenia)
  • szyny jezdne wysokie i niskie
  • przemyślana konstrukcja profili (Dopracowany system zapewnia wydajność produkcji oraz przekłada się na łatwy montaż)
  • nakładki osłonowe ALU-SCHALE (System został tak skonstruowany, aby przylegać do czoła skrzydła. W przypadku profili skrzydła i słupka nakładka mocowana jest za pomocą sprawdzonej techniki zatrzasku, bez dodatkowych złączek. Na ramie zaś, nakładka montowana jest za pomocą aluminiowej szyny zatrzaskowej)
  • wysokiej klasy powierzchnia profili (Najwyższa jakość tworzyw sztucznych oraz gładka struktura powierzchni wpływa również na wysoką odporność na czynniki atmosferyczne)
  • bogactwo kolorystyczne (Niewątpliwie zwiększa atrakcyjność dla klientów, profile dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznych folii dekoracyjnych, z rozróżnieniem na gładkie, ze strukturą drewna,  a także w indywidualnej kolorystyce z palety RAL).

System HS evolituionDrive to nowa jakość w procesach produkcyjnych naszej marki.

Grupa PETECKI
 

Artykuł został dodany przez firmę

PETECKI

Firma PETECKI jest wiodącym producentem stolarki otworowej klasy premium. Jako nieliczni oferujemy okna PCV, okna aluminiowe i drzwi z profili pięciu systemodawców tj.: Veka, Brügmann/Salamander, Rehau, Aluprof oraz YAWAL.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły