Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Międzynarodowe Targi Budownictwa Ekologicznego BUD-ECO 2010

24-26 września 2010 Hala Stulecia Wrocław

24-26 września 2010 Hala Stulecia Wrocław

Agencja WIGOR, jako doświadczony organizator imprez o charakterze targowym (m.in.  Targi Drewna DREWOOD oraz Targi Ekoenergetyczne ECOSOURCE) zaprasza Państwa do udziału w swoim nowym projekcie- targach BUD-ECO.

Jest to impreza kierowana do przedstawicieli branży zajmującej się szeroko pojętym budownictwem ekologicznym. Projekt ma być odpowiedzią na rosnące w naszym kraju zainteresowanie budownictwem pasywnym i ekoenergetycznym.

W ramach tego wydarzenia swoją ofertę prezentować będą producenci i dystrybutorzy urządzeń energooszczędnych tj. instalacje grzewcze, kolektory słoneczne, systemy izolacyjne, wentylatory, rekuperatory, energooszczędne okna i drzwi. Szczególnie zachęcamy do udziału producentów i dystrybutorów domów pasywnych.

Marketing targowy jest wciąż jedną z najskuteczniejszych metod promocji produktów i usług. Targi są doskonałą okazją do budowania pozytywnych postaw odbiorców i  wzbudzenia w nich konkretnej potrzeby, dzięki osobistemu kontaktowi i możliwości rozmowy. Klient poinformowany to klient świadomy swego wyboru i zdecydowany na konkretną opcję.  

Co możemy Państwu zaproponować jako organizator targów?

PO PIERWSZE: przystępne ceny za stoisko targowe;

PO DRUGIE: doskonałą organizację, począwszy od pierwszej rozmowy z klientem, poprzez proces ustalania warunków udziału, aż do jego pobytu na targach;

PO TRZECIE: imprezę targową w najbardziej prestiżowym obiekcie wystawienniczym na Dolnym Śląsku;

PO CZWARTE: promocję wśród potencjalnych odbiorców i kontrahentów, zarówno hurtowych jak i detalicznych.

PO PIĄTE: możliwość bezpłatnych konsultacji z Wrocławskim Centrum Transferu Technologii (jednostce działającej w ramach projektu ENTERPRISE EUROPE NETWORK) w zakresie:
- informacji nt. prawa, polityki i programów Unii Europejskiej,
- rozwijania współpracy podmiotów gospodarczych, w tym współpracy międzynarodowej,
- stymulowania potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw oraz transferu technologii i wiedzy,
- ułatwienia udziału MSP w7. Programie Ramowym na rzecz badań,

Budownictwo ekologiczne ma w naszym kraju ogromną przyszłość. Już teraz coraz więcej osób decyduje się zainwestować w domy energooszczędne- mając na uwadze nie tylko własne korzyści, ale również dobro środowiska naturalnego.

Targi BUD-ECO są dla Państwa szansą promocji produktów i usług z zakresu budownictwa energooszczędnego na rozległym, chłonnym i przyszłościowym potencjalnym rynku, jakim jest Dolny Śląsk i Polska zachodnia.

Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem!

Szczegóły na www.wigor-targi.com

Podobne artykuły