Artykuł Dodaj artykuł

Wykonawco! Pokaż realizację, odbierz nagrody na chłodne dni!

Jesień już zawitała, więc każdy wykonawca potrzebuje specjalistycznego stroju i sprzętu, by szybko i sprawnie działać. Naprzeciw potrzebom profesjonalistów wychodzi ROCKWOOL z nową akcją i wyjątkowymi nagrodami.

Logo Rockwool

Jesień już zawitała, więc każdy wykonawca potrzebuje specjalistycznego stroju i sprzętu, by szybko i sprawnie działać. Naprzeciw potrzebom profesjonalistów wychodzi ROCKWOOL z nową akcją i wyjątkowymi nagrodami. Wystarczy wykonać ocieplenie domu jednorodzinnego z użyciem wełny skalnej ROCKWOOL, by otrzymać jedną z sześciu nagród gwarantowanych, które ułatwią pracę w chłodniejsze dni.

Wykonawco! Pokaż realizację, odbierz nagrody na chłodne dni!

ROCKWOOL szczególnie ceni nie tylko pracę wykonawców, ale również ich czas, dlatego zasady akcji zawsze są bardzo proste. Za każde zgłoszenie montażu ocieplenia ścian lub poddaszy w domu jednorodzinnym, specjaliści mogą otrzymać nagrody, dzięki którym praca w zimne dni stanie się bardziej komfortowa. Tym razem uczestnicy mają do wyboru aż sześć atrakcyjnych nagród: pakiet ubrań roboczych, urządzenie rozruchowe Jump w poręcznej walizce, praktyczny WorkBox Bosch, idealny do pracy w ciężkich warunkach telefon MyPhone Hammer 3, zestaw bitów i nasadek Bosch, a także wózek transportowy ze skrzynką.

Promocja trwa do 16 grudnia br. Żeby zdobyć nagrodę wystarczy wykonać pięć prostych kroków:

  1. Kupić wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego.
  2. Wysłać SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację” w momencie otwierania pierwszej paczki wełny skalnej. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora.
  3. Zaczekać na  telefon od organizatora w celu ustalenia szczegółów dotyczących ocieplenia, wykonywanego przy pomocy wełny skalnej ROCKWOOL.
  4. Zaczekać na kontakt od Doradcy Techniczno-Handlowego i potwierdzić montaż wełny skalnej.
  5. Odebrać nagrodę!

Każdy uczestnik promocji może zgłosić dowolną liczbę realizowanych ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie Promocji dla Wykonawców.

Najnowsza odsłona akcji jest powiązana z grą dla wykonawców ROCK MASTER II – Pogromcy Smogu. Gra ROCK MASTER II - Pogromcy Smogu to nie tylko świetna zabawa, ale także dobry sposób na szerzenie wiedzy o kluczowych zasadach energooszczędności i korzyściach, jakie płyną z termomodernizacji. Dla najlepszych graczy do wygrania są nagrody o wartości 2 tys. zł. Zasada w ROCK MASTER II jest prosta – należy wybudować ekologiczne miasto i wygrać walkę ze smogiem. Każdy gracz opracowuje własną strategię rozwoju i na wiele sposobów może zdobywać cegły, dzięki którym ma możliwość rozbudowania swojej metropolii. Im wyższy poziom osiągnie, tym większe ma szanse na zwycięstwo w rankingu najbardziej rozwiniętych miast. Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie internetowej ROCKMASTER.

Artykuł został dodany przez firmę

ROCKWOOL Polska Sp. Z o.o.

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej- dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły