Artykuł Dodaj artykuł

Systemy Montażu Płytek ATLAS. Doświadczenie i wiedza zamknięte w podręcznym Vademecum

Systemy Montażu Płytek ATLAS to Vademecum, które w prosty i przejrzysty sposób prezentuje poszczególne produkty wykorzystywane przez glazurników w codziennej pracy. 

Systemy Montażu Płytek ATLAS to Vademecum, które w prosty i przejrzysty sposób prezentuje poszczególne produkty wykorzystywane przez glazurników w codziennej pracy. To także zamknięta w ponad stustronicowym wydawnictwie informacja o nowoczesnych technologiach, trendach i możliwościach zastosowań innowacyjnych rozwiazań – m.in. klejów, fug, hydroizolacji i systemów ATLAS.

Wiedza i doświadczenie

Systemy Montażu Płytek ATLAS. Doświadczenie i wiedza zamknięte w podręcznym VademecumATLAS to nie tylko jakość, technologia, zaangażowanie społeczne i wieloletnie doświadczenie rynkowe. To również wiedza, którą firma systematycznie dzieli się z architektami, projektantami, inwestorami i wykonawcami. ATLAS uzupełnia portfolio specjalistycznych wydawnictw o folder z zakresu ceramiki: Systemy Montażu Płytek. Zawarte w nim informacje w szczegółowy sposób przedstawiają opisy i cechy produktów – klejów, fug, hydroizolacji, preparatów gruntujących, a także szerzej opisują technologie wykorzystywane w procesie ich tworzenia.

Odpowiedź na potrzeby rynku

Dynamicznie zmieniające się trendy ceramiczne, wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie okładzin, ich format i właściwości wymuszają na producentach opracowywanie nowych i modyfikację istniejących receptur wszelkiej maści produktów chemii budowlanej.

Dzięki Vademecum: Systemy Montażu Płytek ATLAS projektanci, jak i wykonawcy dysponować będą kompleksowym narzędziem pozwalającym wybór odpowiednich wyrobów, a także uzupełnienie wiedzy teoretycznej w zakresie ich stosowania.

Atlas od ponad 25 lat specjalizuje się w zakresie rozwiązań dedykowanych branży ceramicznej. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z międzynarodowymi instytucjami, producentami okładzin i fachowcami oraz nieprzerwanie prowadzone prace rozwojowo-badawcze, pozwalają na ciągłe doskonalenie wyrobów i poszerzanie ich funkcjonalności. Dzięki współpracy z fachowcami możemy także oferować najwyższej jakości materiały, których receptury oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach. Wszystko to wpisuje się w obowiązujące trendy i skutecznie za nimi podąża – mówi dr inż. Mariusz Garecki, Dyrektor ds. Rozwoju Produktów i Szkoleń w Atlas.

Wybór odpowiedniego kleju, fugi czy hydroizolacji zależy od wielu czynników. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim miejsce zastosowania, rodzaj przyklejanej okładziny, natężenie ruchu, jaki będzie odbywał się na powierzchni czy jej obciążenie. Dysponując Vademecum Systemy Montażu Płytek ATLAS  fachowcy budowlani będą pewni, że wybrany przez nich produkt odpowiada potrzebom i idealnie sprawdzi się przy danej inwestycji. W ręku inwestorów, architektów i projektantów będzie to natomiast kompleksowe narzędzie ilustrujące trendy i dedykowane im rozwiązania z portfolio ATLAS – w tym największą paletę kolorystyczną fug oraz dostępne na www.atlas.com.pl aplikacje umożliwiające skomponowanie indywidualnych kompozycji.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły