Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Firma JONIEC® z certyfikatem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2018

Firma JONIEC®, producent ogrodzeń betonowych, po raz trzeci została laureatem tytułu HOME ZONE Jakość i Niezawodność. W roku 2018 nagrodzone zostało ogrodzenie łupane GORC®.   

Firma JONIEC®, producent ogrodzeń betonowych, po raz trzeci została laureatem tytułu HOME ZONE Jakość i Niezawodność. W roku 2018 nagrodzone zostało ogrodzenie łupane GORC®.

Firma JONIEC® z certyfikatem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2018

Jury konkursu doceniło autorski produkt firmy JONIEC®, który od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Każde ogrodzenie zbudowane z bloczków GORC® ma unikatowy wygląd. Naturalne wyłupania, powstające w toku produkcji, nadają bloczkom ogrodzeniowym jednostkowy i oryginalny charakter. Ogrodzenie GORC® to elegancka i efektowna wizytówka domu.

Projekt HOME ZONE Jakość i Niezawodność promuje przedsiębiorstwa, które oferują produkty nowoczesne, spełniające wymogi najwyższej funkcjonalności, estetyki i jakości. Laureaci projektu tworzą określone ramy etyki biznesu, dlatego takie wartości jak solidność, uczciwość i najwyższa jakość oferty są na pierwszym miejscu.

Artykuł został dodany przez firmę

F.P.U.H. JONIEC®

Firma Joniec® jest czołowym polskim producentem betonowych ogrodzeń łupanych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działamy nieprzerwanie od roku 1989 systematycznie poszerzając asortyment wyrobów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły