Artykuł Dodaj artykuł

RD bud Orłem Polskiego Budownictwa 2017!

„Orły Polskiego Budownictwa 2017” zostały rozdane! 19 maja br. w warszawskim hotelu Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość 2017”, podczas której dokonano wręczenia najważniejszych nagród branży budowlanej… 

„Orły Polskiego Budownictwa 2017” zostały rozdane! 19 maja br. w warszawskim hotelu Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość 2017”, podczas której dokonano wręczenia najważniejszych nagród branży budowlanej… Laureaci to firmy, o których bez wahania można powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki. 

RD bud Orłem Polskiego Budownictwa 2017!
Złotą statuetką „Orzeł Polskiego Budownictwa 2017” w kategorii „Generalny Wykonawca”  uhonorowana została firma RD bud
Fot. RD bud

Konkurs „Orły Polskiego Budownictwa" organizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, już od 10 lat nagradza firmy, które kreują obraz budownictwa nowoczesnego i bezpiecznego, stanowiąc przy tym wzór dobrego zarządzania i reprezentując godną naśladowania postawę biznesową. Od pierwszej edycji prestiżowe tytuły przyznaje niezależna Kapituła Konkursu. Tegoroczna odsłona nie była pod tym względem wyjątkiem.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2017” oraz innych projektów realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość miało miejsce w piątkowy wieczór – 19 maja br., podczas Wielkiej Gali „Polska Przedsiębiorczość 2017” zorganizowanej w hotelu Sangate Hotel Airport w Warszawie. Uroczystość poprowadzili wspólnie Iwona Radziszewska i Wojciech Gąsowski. Wśród tłumnie przybyłych gości znaleźli się przedstawiciele świata polityki i biznesu. Jednak tego wieczoru najważniejsi byli laureaci!

W kategorii „Generalny Wykonawca” złotą statuetką Orła Polskiego Budownictwa 2017 uhonorowano RD bud Sp. z o.o., firmę specjalizującą się w kompleksowym budownictwie obiektów handlowych, hotelowych, biurowych, logistycznych, przemysłowych oraz mieszkaniowych – od budów „pod klucz”, przez przebudowy, rozbudowy i modernizacje, aż po renowacje. Kapituła konkursu doceniła jednak nie tylko dynamiczny rozwój spółki, któremu towarzyszy stała dywersyfikacja oferty i stale powiększająca się liczba realizacji, lecz także w działaniach społecznych i proekologicznych – zrównoważony rozwój to jeden z filarów, na których od początku opiera się polityka tej firmy. 

RD bud Orłem Polskiego Budownictwa 2017!
Złota statuetka „Orzeł Polskiego Budownictwa” 2017 to wspaniałe ukoronowanie 20 lat działalności w zakresie generalnego wykonawstwa
Fot. RD bud

W imieniu laureata nagrodę odebrała Wioletta Fabrycka, Kierownik ds. Handlowych. – Orzeł Polskiego Budownictwa 2017 to wspaniałe ukoronowanie 20 lat aktywności RD bud na polskiej scenie budowlanej. Ta prestiżowa nagroda to nie tylko powód do dumy, ale też potwierdzenie, że obrany przez nas „zrównoważony” kurs, jest tym właściwym, przynoszącym korzyści nie tylko naszej firmie, lecz także otoczeniu, w którym funkcjonujemy. Pamiętamy jednak o tym, że za każdym takim osiągnięciem stoją ludzie – pracownicy i partnerzy. Bez nich, bez ich zaangażowania nie bylibyśmy dzisiaj w tym miejscu, w którym jesteśmy. To nasz wspólny sukces.

Podobne artykuły