Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Renowacja powierzchni brukowych

Skoncentrowane Impregnaty, rozpuszczalnikowy oraz wodorozcieńczalny, to najwyższej jakości  produkty z filtrem UV do powierzchni brukowych. Impregnat rozpuszczalnikowy intensyfikuje kolor, wzmacnia powierzchnię tworząc dodatkową powłokę odporną na ścieranie, która przy 2-krotnej impregnacji nadaje powierzchni efektowany połysk.

Skoncentrowane Impregnaty, rozpuszczalnikowy oraz wodorozcieńczalny, to najwyższej jakości  produkty z filtrem UV do powierzchni brukowych. Impregnat rozpuszczalnikowy intensyfikuje kolor, wzmacnia powierzchnię tworząc dodatkową powłokę odporną na ścieranie, która przy 2-krotnej impregnacji nadaje powierzchni efektowany połysk.  Impregnat wodorozcieńczalny tak samo intensyfikuje  kolor, wzmacnia powierzchnię, pokrywa zarysowania i wykwity, nie tworząc dodatkowej powłoki.

Impregnaty z serii Renovator dodatkowo zabezpieczają przed wchłanianiem trudnych do usunięcia zabrudzeń, w tym olejowych oraz ułatwiają utrzymanie powierzchni w czystości. Mogą być użyte do powierzchni PERLON w formie zaprawek pokrywających uszkodzenia punktowe lub do powierzchniowego pokrycia w przypadku rozległych uszkodzeń, a także do impregnacji kostek brukowych bez powłoki ochronnej.

Renowacja powierzchni brukowych

Pamiętajmy - powierzchnia przeznaczona do impregnacji powinna być sucha, czysta i nie zatłuszczona. Impregnacji należy dokonać po wszystkich pracach związanych z obróbką impregnowanego.

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły