Artykuł Dodaj artykuł

Grupa PETECKI Patronem Merytorycznym II edycji "Łódzkich Spotkań z Architekturą"

Była to świetna okazja do zaprezentowania Architektom najbardziej kompleksowej oferty budowlanej, którą może pochwalić się Grupa PETECKI.

Logo PETECKIByła to świetna okazja do zaprezentowania Architektom najbardziej kompleksowej oferty budowlanej, którą może pochwalić się Grupa PETECKI.

Budowa relacji z Architektami to jeden z fundamentów dla naszej firmy. Tym bardziej jest nam miło, że marka PETECKI jest coraz mocniej ceniona w tym eksperckim środowisku, czego wyrazem jest także ostatnio otrzymana nagroda „Diamentu Stolarki 2015” dla drzwi PETECKI, wręczona podczas Międzynarodowych Targów Architektonicznych Warsaw Build.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zgromadziło kilkudziesięciu Gości. Wśród Partnerów Wydarzenia obok firmy PETECKI znalazły się takie marki jak ZAVA (lider branży oświetleniowej), Planika (producent biokominków), czy Deante (armatura łazienkowa)

Artykuł został dodany przez firmę

PETECKI

Firma PETECKI jest wiodącym producentem stolarki otworowej klasy premium. Jako nieliczni oferujemy okna PCV, okna aluminiowe i drzwi z profili pięciu systemodawców tj.: Veka, Brügmann/Salamander, Rehau, Aluprof oraz YAWAL.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły