Artykuł Dodaj artykuł

Perłowe piękno na tarasie: Bruk-Bet przedstawia nowe płyty tarasowe Porcelito

Kolekcja płyt Porcelito to niezwykła propozycja w nowej, bogatej ofercie produktowej firmy Bruk-Bet.

Kolekcja płyt Porcelito to niezwykła propozycja w nowej, bogatej ofercie produktowej firmy Bruk-Bet. Unikalne perłowe wykończenie oraz innowacyjny system ochrony Perlon sprawią, że wykonane z ich udziałem tarasowe aranżacje staną się obiektem zachwytu gości, a właścicielom służyć będą na lata.

Wyjątkowe wzornictwo, przy jednoczesnej zabudowie wąskimi fugami o zbliżonej barwie, pozwala uzyskać efekt jednolitej tafli, na której wszystko pozornie stapia się w całość. Wykończenie płyt color-mix metalic sprzyja subtelnej grze świateł, pozwalając odkrywać uroki nawierzchni na nowo, w zależności od pory dnia oraz kąta padania promieni słonecznych.

BRUK-BET przedstawia nowe płyty tarasowe PorcelitoPłyty Porcelito® stanowią połączenie najlepszych cech płytek ceramicznych oraz płyt betonowych. Unikalne walory użytkowe zawdzięczają innowacyjnemu procesowi produkcji, który pozwolił stworzyć elementy o wyjątkowej trwałości i odporności na uszkodzenia.

Zamknięta i szczelna powierzchnia licowa elementów przywodzi na myśl najwyższej próby elementy ceramiczne, a dzięki 4-centymetrowej grubości, zabudowa płyt może odbywać się bezpośrednio na podłożu gruntowym. Taka metoda montażu pozwoli uniknąć kosztownych prac związanych z wykonaniem betonowej podstawy tarasu, koniecznej w przypadku cienkich płytek ceramicznych, oraz zapewni łatwość wymiany pojedynczych płyt, w razie ich uszkodzenia.

Na uwagę zasługuje także zastosowanie w procesie produkcji innowacyjnego systemu Perlon®, który niemal całkowicie eliminuje powstawanie trwałych zabrudzeń, także tych pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia. Ponadto trwale wydobywa i intensyfikuje kolory oraz sprawia, że nawierzchnia jest niezwykle odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. A wszystko to przy braku konieczności impregnacji płyt tuż po ich ułożeniu, ale również w kolejnych latach użytkowania.

BRUK-BET przedstawia nowe płyty tarasowe Porcelito
 

Niezwykła uroda kwadratowych (50x50 cm) i prostokątnych (40x60 cm) elementów Porcelito® sprawia, że będą one nietuzinkową ozdobą przydomowej strefy relaksu. Proste, geometryczne ułożenia w towarzystwie dekoracyjnego kruszywa, stworzą atmosferę spokoju, ładu i harmonii, podczas gdy mozaikowy układ płyt nada tarasowej kompozycji lekkość i dynamizm. Płyty z serii Porcelito® zostały stworzone z myślą o modernistycznie zaaranżowanych posesjach oraz nowoczesnych bryłach budynków.

Uzupełnieniem kolekcji są, nawiązujące do tej samej estetyki, stylowe stopnie blokowe, których wykorzystanie w strefie wejściowej, nada jej elegancki, wytworny charakter.

Dane techniczne i cena:

Grubość: 4 cm
Wymiary płyt: 20x40 cm, 40x40 cm, 60x40 cm, 60x60 cm,  
50x50 cm, 80x40 cm, 80x80 cm
Kolorystyka: odcienie szarości, beżu i brązu
Ceny: dostępne u producenta i dystrybutorów.
Producent: Bruk-Bet

 

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły