Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Drewnochron budowlaną marką roku 2015

26 czerwca podczas uroczystej gali w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy wręczono nagrody Budowlana Marka Roku 2015. Laureatem w kategorii materiałów budowlanych – lakiery i impregnaty do drewna – została marka Drewnochron. Organizatorem wydarzenia jest firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

logo Drewnochron26 czerwca podczas uroczystej gali w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy wręczono nagrody Budowlana Marka Roku 2015. Laureatem w kategorii materiałów budowlanych – lakiery i impregnaty do drewna – została marka Drewnochron. Organizatorem wydarzenia jest firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

Tegoroczna edycja Budowlanej Marki Roku to już XI odsłona Rankingu wskazującego pozycję marek materiałów budowlanych w opinii fachowców. Niezależne badania rynkowe realizowane przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku po raz kolejny wyłoniły marki najbardziej cenione przez tych, którzy korzystają z nich w codziennej pracy. Drewnochron (PPG Deco Polska) już po raz drugi znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu marek budowlanych w swojej kategorii asortymentowej – lakiery i impregnaty do drewna.

Drewnochron budowlaną marką roku 2015– Tytuł Złota Budowlana Marka Roku to dla firmy cenne wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości produktów oraz aktualnie zajmowanej przez markę pozycji. Ogromne znaczenie ma dla nas fakt, iż nagroda przyznawana jest na podstawie oceny produktów dokonywanych przez ostatecznych klientów, użytkowników wyrobów i wykonawców budowlanych. Oczywiście wygrana w Rankingu to również najlepsza rekomendacja dla wszystkich konsumentów szukających sprawdzonych impregnatów czy lakierobejc i wskazówka dla potencjalnych kontrahentów, że warto postawić na Drewnochron – tłumaczy Agata Lepkowska, Brand Manager marki Drewnochron.

Najlepsze marki wskazywane są przez wykonawców w drodze telefonicznych wywiadów CATI (dla każdej kategorii produktowej badania realizowane są na próbie N=300 fachowców). Podczas rozmów z profesjonalnie przeszkolonymi ankieterami wskazują spontanicznie marki materiałów budowlanych, które stosują najczęściej; a także te, które wyróżniają się jakością w porównaniu do konkurencji, oraz wreszcie te produkty, których cena ma najlepszą relację do jakości. Wspomnianym trzem kryteriom przypisuje się odpowiednie wagi, które zsumowane składają się na ostateczne wyniki rankingu.

Marka Drewnochron to krajowy lider w kategorii produktów do ochrony i dekoracji drewna cieszący się zaufaniem i sympatią klientów od wielu lat. W Polsce drewnochronem nazywa się potocznie całą kategorię produktów do impregnacji drewna, jednak Drewnochron jest tylko jeden. Sama marka ma w swojej ofercie również doskonałe lakierobejce, oleje i lakiery.

Podobne artykuły