Artykuł Dodaj artykuł

Termalica Bruk-Bet w ekstraklasie! Wielki sukces małego klubu z Małopolski

Do końca rozgrywek pozostała co prawda jeszcze jedna kolejka, ale już dziś drużyna Termaliki Bruk-Bet z Niecieczy może świętować historyczny awans do ekstraklasy.

logo BRUK-BETDo końca rozgrywek pozostała co prawda jeszcze jedna kolejka, ale już dziś drużyna Termaliki Bruk-Bet z Niecieczy może świętować historyczny awans do ekstraklasy. Jeszcze nigdy w Polsce tak mały klub piłkarski nie dotarł tak wysoko w rozgrywkach ligowych.

Temalica BRUK-BET, logoTradycja piłki nożnej w Niecieczy, małej miejscowości, która liczy zaledwie 750 mieszkańców, sięga stu lat. Tyle też trzeba było czekać na wielki sukces. Sukces, który nie byłby możliwy bez rozsądnego i dającego poczucie bezpieczeństwa sponsora, jakim jest firma Bruk-Bet – jeden z liderów na rynku producentów kostek brukowych, materiałów nawierzchniowych oraz bloczków z betonu komórkowego. – To wielkie osiągnięcie zawodników oraz działaczy klubu, a dla nas – sponsora, powód do dumy. Dowodzi ono, że ciężką i wytrwałą pracą oraz niezwykłą determinacją można realizować najbardziej ambitne cele i spełniać marzenia – tak podsumował sukces Krzysztof Witkowski, prezes firmy Bruk-Bet. Awans do ekstraklasy oznacza jednak duże wyzwanie dla władz i sponsora klubu, stadion nie spełnia bowiem kryteriów formalnych i czeka go przebudowa. – Plan przebudowy jest już przygotowany i inwestycja ruszy zaraz po zakończeniu rozgrywek - dodaje sponsor.

Choć na czołowe miejsca w końcowej tabeli I ligi trzeba było w tym roku bardzo ciężko zapracować, to koniec sezonu w wydaniu zawodników z Niecieczy, pod wodzą trenera Piotra Mandrysza, był prawdziwym pokazem walki i woli zwycięstwa. Wygrali osiem spotkań pod rząd, w tym sobotni mecz z Pogonią Siedlce, i tym samym przypieczętowali sobie awans do ekstraklasy już w przedostatniej kolejce.

Termalica BRUK-BET- awans do ekstraklasyTak jak zawodnicy Termaliki Bruk-Bet spełnili sen kibiców o ekstraklasie, tak firma Bruk-Bet od ponad 30 lat spełnia marzenia inwestorów o solidnym i tanim w eksploatacji domu oraz pięknym jego otoczeniu. System budowy Termalica z betonu komórkowego idealnie nadaje się do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych, a dzięki wysokim parametrom izolacyjności cieplnej elementów polecany jest w szczególności w budownictwie energooszczędnym oraz pasywnym. Marka Bruk-Bet Prestige to natomiast niekwestionowany lider w zakresie wzornictwa i różnorodności oferty produktowej kostek brukowych, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury.

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły