Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Patenty Betafence na targach Sicurezza w Mediolanie

Firma Betafence wykorzystała swoją obecność podczas Targów Bezpieczeństwa i Zabezpieczeń Przeciwpożarowych w Fiera Milano do zaprezentowania ogrodzeń wysokiego zabezpieczenia i patentów dla ochrony obiektów.  

Logo BetafenceFirma Betafence wykorzystała swoją obecność podczas Targów Bezpieczeństwa i Zabezpieczeń Przeciwpożarowych w Fiera Milano do zaprezentowania ogrodzeń wysokiego zabezpieczenia i patentów dla ochrony obiektów.

Firma Betafence podczas minionych Targów Bezpieczeństwa i Zabezpieczeń Przeciwpożarowych Sicurezza pokazała prototyp nowoczesnej bariery, która jednocześnie ochrania dostęp do posesji oraz wykrywa niepowołane osoby. Została ona opracowana w oparciu o system ogrodzeniowy Publifor, który od lat sprawdza się na włoskich stadionach. Przęsło ogrodzenia typu Securifor składa się z metalowej podstawy, którą wypełnia się betonem. Na niej osadza się panele Securifor Double Skin. Stałym elementem ogrodzenia jest system detekcji, skutecznie wykrywający nieproszonych gości.

Ogrodzenie nie do sforsowania

Kolejną nowością pokazaną przez Betafence w mediolańskim Fiera Milano były listwy zębate nowej generacji chronione patentem. Zakładana na panele Securifor lub Nylofor 2D Super listwa posiada szereg kolców o długości 12 cm, które odchylają się naprzemiennie. Dzięki tej technologii ogrodzenie staje się praktycznie nie do sforsowania.

Targi dla innowatorów

Targi Zabezpieczeń Sicurazza to impreza, która odbywa się cyklicznie co dwa lata na terenie Fiera Milano. Miniona edycja miała miejsce w dniach 12-14 listopada 2014 i przyciągnęła kilkuset wystawców. Firmy zaprezentowały najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony zewnętrznej, detekcji, zabezpieczeń przeciwpożarowych, jak również bezpieczeństwa w sieci i ochrony antyterrorystycznej.

Artykuł został dodany przez firmę

Betafence Sp. z o.o.

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły