Artykuł Dodaj artykuł

Nie tylko technologia …

Inoutic – jeden z czołowych europejskich producentów systemów okiennych i drzwiowych z PVC – od wielu lat wyznacza trendy w zakresie innowacyjnych technologii, nowoczesnego designu, ekologii oraz zrównoważonego rozwoju.   

Inoutic LogoInoutic – jeden z czołowych europejskich producentów systemów okiennych i drzwiowych z PVC – od wielu lat wyznacza trendy w zakresie innowacyjnych technologii, nowoczesnego designu, ekologii oraz zrównoważonego rozwoju. 

Produkty Inoutic cieszą się uznaniem zarówno wśród ekspertów, jak i zadowolonych użytkowników na całym świecie – o czym świadczą przyznawane firmie każdego roku najważniejsze nagrody branżowe.

Inoutic Online - platforma handlowa

- Wiele osób pyta nas: „Po co wciąż udoskonalacie coś, co tak dobrze funkcjonuje?”, „Po co modyfikować technologie, skoro produkty tak dobrze się sprzedają?”. My jednak wierzymy, że ten kto się nie rozwija, wcześniej czy później zostanie w tyle. Dlatego nie zamierzamy spocząć na laurach – mówi Agnieszka Chocaj, Marketing Coordinator w Inoutic - Obecnie koncentrujemy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie współpracy z naszymi Klientami.    

Dostęp 24 h

Z uruchomionej w ostatnich tygodniach platformy handlowej Inoutic Online już dziś korzysta większość Klientów firmy.

- Narzędzie to znacznie usprawnia zarządzanie procesem produkcji okien i drzwi. Daje możliwość składania zamówień online i śledzenia ich statusu. Ułatwia wyszukiwanie produktów i ich dokumentacji technicznej. I – co niezmiernie istotne – jest przystosowane do urządzeń mobilnych, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Serwis ten oparty jest na doświadczeniach platformy „Synergebuild”, wprowadzonej jako pierwsza tego typu na rynku– wyjaśnia Krzysztof Kalita, kierownik Działu Technicznego Inoutic. – Dociera do nas wiele pozytywnych sygnałów od naszych Klientów, producentów okien, którzy po przeszkoleniu już korzystają z platformy Inoutic Online. Szczególnie doceniają oni funkcjonalność oraz intuicyjną nawigację systemu. 

- Cieszy nas to, gdyż zależy nam na wdrażaniu innowacji nie tylko w zakresie produkcji, ale we wszystkich obszarach działania firmy. A kontakt z Klientem należy do najważniejszych z nich. Naszym celem jest oczywiście wytwarzanie najwyższej jakości profili PVC. Ale równie istotne jest wspomaganie w biznesie naszych Klientów. Ich sukces jest bowiem naszym sukcesem – dodaje Agnieszka Chocaj. 

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły