Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Samodzielnie ocieplasz budynek? Wybierz uniwersalne rozwiązania z Soudabond Easy

Temperatury coraz niższe, a na liście zadań pozostały ostanie prace przygotowujące dom na nadejście zimy… Pamiętaj o ociepleniu ganku lub  garażu. Wykorzystaj do tego uniwersalny klej poliuretanowy Soudabond Easy marki Soudal.

Temperatury coraz niższe, a na liście zadań pozostały ostanie prace przygotowujące dom na nadejście zimy… Pamiętaj o ociepleniu ganku lub  garażu. Wykorzystaj do tego uniwersalny klej poliuretanowy Soudabond Easy marki Soudal. Produkt sprawdzi się w pracach modernizacyjnych i remontowych na zewnątrz budynku oraz wewnątrz pomieszczeń. Klej wyróżnia się znakomitą przyczepnością do większości rodzajów podłoży, wysoką wydajnością oraz łatwością aplikacji.

Soudabond Easy wykorzystaj do klejenia płyt gipsowo-kartonowych i włókno-cementowych w technologii suchej zabudowy. Produkt ułatwi także klejenie płyt dekoracyjnych, drewnopochodnych, z tworzyw sztucznych oraz blach. Doskonale sprawdza się kontakcie z wełną mineralną, betonem, cegłą, kamieniem, drewnem i metalami. Dodatkowo, za jego pomocą szybko skleisz bloczki z betonu komórkowego i ceramiki porowatej w ściankach działowych oraz elementach małej architektury.

Klej Soudabond Easy w areozolu jest niezwykle prosty w aplikacji. Produkt po nałożeniu przyjmuje postać niskoprężnej pianki poliuretanowej, która zapewnia efektywne wypełnienie szczelin i nierówności materiałów. Niewątpliwą zaletą kleju jest jego przyczepność do podłoży budowlanych, np. cegły, betonu, tynku, gipsu, drewna, metali i tworzyw sztucznych. Soudabond Easy nie ścieka, dzięki czemu można go wygodnie aplikować w pionie oraz poziomie. Gwarantuje najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną, a przy tym daje spoinę klejową o wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne.

Podobne artykuły