Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Proces certyfikacji dekarzy w trakcie!

Od kilku miesięcy trwa Program Certyfikacji Dekarzy firmy Monier BRAAS. Większość dekarzy, którzy jako pierwsi zadeklarowali chęć otrzymania certyfikatu przeszła już wymagane regulaminem szkolenia, a od czerwca trwa proces weryfikacji poprawności wykonania pokrycia dachowego.

Od kilku miesięcy trwa Program Certyfikacji Dekarzy firmy Monier BRAAS.  Większość dekarzy, którzy jako pierwsi zadeklarowali chęć otrzymania certyfikatu przeszła już wymagane regulaminem szkolenia, a od czerwca trwa proces weryfikacji poprawności wykonania pokrycia dachowego. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to do końca wakacji około 50 dekarzy  w Polsce przejdzie pomyślnie cały proces Certyfikacji.

Deklaracje stale spływają,  wiec zachęcamy wszystkich dekarzy do zapoznania się z programem szkoleń zaplanowanym na jesień – mówi Marek Podeszwa koordynator Programu Certyfikacji Dekarzy i doradca techniczny firmy Monier BRAAS.

Program cieszy się dużym zainteresowaniem wśród SUPERDEKARZY, a chęć zdobycia Ceryfikatu wynika zarówno z potrzeby podnoszenia kwalifikacji rzemieślniczych, jak i z możliwości pozyskania nowej wiedzy np. dotyczącej montażu systemów solarnych. Dla mnie program certyfikacji dekarzy to przede wszystkim możliwość zdobycia nowych umiejętności specjalistycznych. Samo słowo „certyfikat” zobowiązuje, a szkoleniowcy firmy Monier BRAAS mają wyjątkowy zasób wiedzy – z którego warto czerpać. Poza tym, w dzisiejszych czasach każda dodatkowa forma reklamy się przyda – mówi Michał Zbójniewicz z firmy DACH – BUD uczestnik programu SUPERDEKARZ, który jako jeden z pierwszych dekarzy przeszedł przez proces certyfikacji.

Każdy dekarz, dzięki Certyfikatowi może liczyć na szczególne wsparcie firmy Monier Braas m.in. promowanie firmy na stronie www, bezpłatny serwis i doradztwo techniczne w skomplikowanych problemach technicznych oraz wsparcie promocyjne.
Pierwsze certyfikaty zostaną wręczone pod koniec roku.

O programie

Program jest skierowany do dekarzy uczestniczących w programie SUPERDEKARZ i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na wykształconych specjalistów. Dekarze starając się o certyfikat są zobligowani ukończyć dwa szkolenia organizowane przez firmę Monier BRAAS, oraz poddać jedną z wykonanych inwestycji, weryfikacji pod kątem poprawności wykonania trudnych detali dachu – takich jak np. kosz czy obróbka komina. Weryfikacji dokonują doradcy techniczni firmy Monier BRAAS. Po spełnieniu tych warunków dekarz otrzymuje Certyfikat oraz Kartę Certyfikowanego Dekarza poświadczającą ważność Certyfikatu. Dokument ma ważność 2 lata – z możliwością przedłużenia na kolejne 3 po obyciu kolejnego szkolenia technicznego z systemu dachowego Braas.

Więcej informacji na portalu www.superdekarz.pl

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły