Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Ognista panorama w twoim domu, czyli nowe kasety elektryczne Juneau i Juneau XL Opti - MystŸ

Modele Juneau i Juneau XL są doskonałym przykładem na to, jak współczesne rozwiązania technologiczne mogą uprościć i uprzyjemnić naszą codzienność

Optiflame logoModele Juneau i Juneau XL są doskonałym przykładem na to, jak współczesne rozwiązania technologiczne mogą uprościć i uprzyjemnić naszą codzienność. Realistyczny, opatentowany efekt ognia Opti - Myst® pozwoli cieszyć się widokiem ognistych języków bez względu na porę roku i temperaturę za oknem, wszechstronne zastosowanie z kolei umożliwi realizację nowatorskich konceptów aranżacyjnych.

Kaseta kominkowa Juneau Fot. Optiflame
Kaseta kominkowa Juneau
Fot. Optiflame

Kominki opalane drewnem wymagają skomplikowanej instalacji, a także odpowiedniego projektu budowlanego. Są one też stosunkowo drogie i uciążliwe w eksploatacji – kupno i składowanie drewna, pozbywanie się popiołu i czyszczenie wkładu - czynności te wymagają pieniędzy i czasu. Kasety elektryczne Opti - Myst® pozwalają delektować się przytulnym blaskiem płomieni bez zbędnego wysiłku i za przysłowiowe grosze, a także wprowadzić w życie własne pomysły na wystrój mieszkania.

Nowe kasety, nowe możliwości

Nowości Opti – Myst® to przede wszystkim pole do popisu dla indywidualistów - z łatwością dopasujemy je zarówno do stylistyki, jak i wielkości pokoju, w którym się znajdą. Kasety dostępne są bowiem w dwóch rozmiarach - Juneau o wysokości 300 mm, szerokości 567 mm, głębokości 260 mm oraz nieco większa Juneau XL o wymiarach 350 x 720 x 330 mm. Ich uniwersalny charakter oraz czarny kolor otwierają przed nami niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wystarczy puścić wodze fantazji i wybrać obudowę spełniającą nasze oczekiwania. Kasety można również wykorzystać jako uzupełnienie pustego paleniska tradycyjnego kominka, bądź wbudować je we wnękę w ścianie. Co więcej, dzięki odpowiednim proporcjom kasety przypadną do gustu miłośnikom rozwiązań panoramicznych, które optycznie powiększają wnętrza.

Unikalne efekty, niezapomniane wrażenia

Kaseta kominkowa Juneau XL Fot. Optiflame
Kaseta kominkowa Juneau XL
Fot. Optiflame

Kasety Juneau i Juneau XL – podobnie jak wszystkie kominki z serii Opti - Myst® – zostały wyposażone w jedyną w swoim rodzaju technologię wytwarzania trójwymiarowej iluzji paleniska. Ten unikalny system, który za pomocą ultradźwięków, tworzy parę wodną doskonale imitującą dym i ogień, sprawia, że trudno odróżnić kominek elektryczny od tradycyjnego. Realistyczne odwzorowanie płonących polan i ognia możliwe jest również dzięki efektowi Optiglo®. Umieszczone w palenisku polana podświetlane są diodami LED, które symulują efekt migoczącego żaru Optiglo. Warto wspomnieć o kosztach użytkowania kaset. Pobór energii przez efekt świetlny w kasecie Juneau wynosi 250 W, w wersji Juneau XL - 400 W, co w przeliczeniu oznacza około 15 groszy za godzinę użytkowania. Co więcej, kasety nie wymagają skomplikowanej obsługi, wystarczy je podłączyć do prądu za pomocą kabla z wtyczką, zasiąść wygodnie w ulubionym fotelu, pilotem zdalnego sterowania wyregulować intensywność płomienia i delektować się nowatorską aranżacją oraz przyjemnym widokiem ognia.

Kominki, nawet te elektryczne, często kojarzone są z konserwatywnym wystrojem wnętrz i klasycznymi aranżacjami. Ciepło domowego ogniska nie jest jednak zarezerwowane tylko dla tradycjonalistów. Panoramiczne kasety kominkowe Opti-myst® Juneau i Juneau XL dedykowane są wszystkim, którym zależy na współczesnym, lecz zarazem przytulnym wystroju mieszkania.

Juneau

 • Efekt Opti - Myst®
 • Typ: kaseta kominkowa do zabudowy
 • Kolor obudowy: czarny
 • Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 300 x 567 x 260 mm
 • Pobór energii przez efekt optyczny: 250 W
 • Cena brutto: 3 490,00


Juneau XL

 • Efekt Opti - Myst®
 • Typ: kaseta kominkowa do zabudowy
 • Kolor obudowy: czarny
 • Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 350 x 720 x 330 mm
 • Pobór energii przez efekt optyczny: 400 W
 • Cena brutto: 5 190,00 zł

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły