Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2011”

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”.

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 29 października br. uroczyście przedstawili Laureatów V edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości”, IX edycji konkursu „Mazowiecka Firma roku” oraz V edycji konkursu „Perły Medycyny”.

Połączenie tych przedsięwzięć jest szczególne, wskazuje bowiem na szereg cech łączących naszych Laureatów, reprezentujących jednakże różne branże. Bez wątpienia Laureaci to podmioty, które nadają ton rozwoju nie tylko polskiej przedsiębiorczości, ale również polskiej gospodarce.

Konkursy mają charakter cykliczny i jak co roku adresowane są do wszystkich firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, do samorządów, zakładów opieki medycznej i firm działających na rynku medycznym oraz innych firm i przedsiębiorstw z Mazowsza, niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników.

Nagrody w konkursach to prestiżowe tytuły. Doceniane przez Kapitułę produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania, przodują w dziedzinie biznesu.

Działania promocyjne pomogą liderom w jeszcze lepszym rozwoju poprzez budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, zmierzający do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

Wierzymy, że udział w tych niezwykle prestiżowych przedsięwzięciach okaże się sukcesem będącym uwieńczeniem ciężkiej pracy Laureatów.

Uroczystość z udziałem przeszło 600 gości, tym razem prowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Tomasza Kammela, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu.

Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a nasi goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Michała Wiśniewskiego z zespołem „Ich Troje” oraz Joanny Bartel.

Stałym punktem uroczystości jest aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych.

Działania promocyjne wspierane są wydaniem publikacji "Almanach Polskiej Przedsiębiorczości”, która prezentuje Laureatów Konkursów, a rozpowszechniana będzie wśród administracji rządowej i samorządowej, największych firm w Polsce, na targach oraz wśród firm nominowanych i ich kluczowych klientów.

ORGANIZATOR: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług , Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Szczegółowych informacji udziela biuro konkursów:

Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

 

Laureaci konkursu „Orły Polskiego Budownictwa 2011”

BIURA ARCHITEKTONICZNE, PROJEKTOWE I GEODEZYJNE
I Nagroda „LEVEL” Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Sp. z o.o.
II Nagroda Geotronics Polska Sp. z o.o.
BUDOWNICTWO KOMERCYJNE, SPORTOWE I UŻYTECZNOŚCI SPORTOWEJ
I Nagroda Alles Cool Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Jacek Stempin
II Nagroda „ANBUD” Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski
III Nagroda Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane STEBUD Stefan Pustelnik
BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE
I Nagroda PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
II Nagroda IZDEBSKI Przedsiębiorstwo Budowlane
III Nagroda Przedsiębiorstwo Budowlane „MOLBUD” Sp. z o.o.
BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE I SPECJALISTYCZNE
I Nagroda TRASKO-INWEST Sp. z o.o.
II Nagroda Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.
III Nagroda TMT Wadowice Sp.j.
GENERALNY WYKONAWCA
I Nagroda Polimex-Mostostal S.A.
II Nagroda Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.K.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.
Wyróżnienie Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o.
Wyróżnienie Mermaid Construction Sp. z o.o.
INFRASTRUKTURA INŻYNIERYJNA, DORGOWA, KOLEJOWA I ENERGETYCZNA
I Nagroda Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. w Gliwicach
II Nagroda Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe „EKO-TRANS” Grażyna Orłowska, Henryk Orłowski Sp.j.
INWESTOR
I Nagroda Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
Wyróżnienie Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich
INWESTOR ZASTĘPCZY
I Nagroda KORPORACJA RADEX S.A.
MATERIAŁY BUDOWLANE – PRODUCENCI
I Nagroda ELPLAST+ Sp. z o.o.
II Nagroda Barosz-Gwimet Sp. z o.o.
III Nagroda P.P.H.U. Stropex Sp.j. Renata Bruzi, Krzysztof Bruzi
Wyróżnienie WZD Spółka z o.o.
MATERIAŁY BUDOWLANE – DYSTYBUCJA
I Nagroda TUPLEX Sp. z o.o.
MODERNIZACJA OBIEKTÓW
I Nagroda ART4home Sp. z o.o.
II Nagroda INWESTBUD Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
III Nagroda Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa
STOLARKA BUDOWLANA
I Nagroda OKPOL Sp. z o.o.
II Nagroda Vetrex Sp. z o.o.
III Nagroda Dudek H&H
Wyróżnienie Masonite PL Sp. z o.o.
USŁUGI DEWELOPERSKIE
I Nagroda „AGRO-MAN” Sp. z o.o.
II Nagroda Dolcan S.A.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH-BUD Sp. z o.o. 
Wyróżnienie Family House Sp. z o.o.
Wyróżnienie Zakład Budowlany "SIEMASZKO" Lesław Siemaszko
NAGRODA SPECJALNA
ZŁOTY ORZEŁ Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „GWARANT” Eugeniusz Zieliński - za wkład w rozwój architektoniczny ziemi otwockiej oraz za budowanie pozytywnego wizerunku polskich firm deweloperskich
USŁUGI DLA BUDOWNICTWA
I Nagroda Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim
II Nagroda Simple S.A.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TECHPOL” Kruk Sławomir
WYPOSAŻENIE WNĘTRZ
I Nagroda ART4home Sp. z o.o.
II Nagroda Zakład Stolarski Andrzej Myziak
III Nagroda KOPERFAM Sp. z o.o.
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
I Nagroda Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
II Nagroda Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły w Łodzi
II Nagroda Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyka” w Warszawie
III Nagroda Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu

 

 

Laureaci konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości 2011”

GMINA MIEJSKA, MIEJSKO-WIEJSKA
I Nagroda Gmina Miejska Mielec
II Nagroda Gmina Grodzisk Mazowiecki
III Nagroda Gmina Miasto Puławy
Wyróżnienie Gmina Aleksandrów Łódzki
GMINA WIEJSKA
I Nagroda Gmina Tarnowo Podgórne ,Gmina Lesznowola
II Nagroda Gmina Raszyn
III Nagroda Gmina Klwów

 

 

Laureaci konkursu „Gmina Atrakcyjna Turystycznie 2011”

Gmina do 15 000 mieszkańców ,
Gmina od 15 000 do 30 000 mieszkańców
I Nagroda Gmina Postomino
II Nagroda Gmina Choroszcz
III Nagroda Gmina Miasta Gostynina
NAJLEPSZY WÓJT ROKU 2011
Pani Marii Jolancie Batyckiej – Wąsik - zgłoszonej przez Urząd Gminy w Lesznowoli; Za stworzenie wzorcowych warunków dla inwestorów i przedsiębiorców działających na terenie gminy oraz za szczególną dbałość o rozwój oświaty i kultury.
Panu Tadeuszowi Czajce – zgłoszonemu przez Urząd Gminy w Tarnowie Podgórnym: Za działania mające na celu rozwój infrastruktury drogowej, oraz zaangażowanie w rozwój oświaty i poprawę bezpieczeństwa publicznego na terenie gminy.
NAJLEPSZY BURMISTRZ ROKU 2011
Panu Grzegorzowi Benedykcińskiemu – zgłoszonemu przez Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim; Za efektywne wykorzystanie dotacji rządowych i unijnych, rozwój i modernizację infrastruktury technicznej gminy, oraz działania zmierzające do polepszenia standardu życia mieszkańców.
Panu Włodzimierzowi Śniecikowskiemu – zgłoszonemu przez Urząd Miejski w Gostyninie; Za przedsięwzięcia proekologiczne oraz zaangażowanie w rozbudowę infrastruktury turystycznej ,a także za działania wspierające rozwój kultury na terenie gminy.
NAJLEPSZY PREZYDENT MIASTA ROKU 2011
Panu Tadeuszowi Ferencowi – zgłoszonemu przez Urząd Miejski w Rzeszowie; Za szereg działań podnoszących jakość życia mieszkańców, dbałość o rozwój infrastruktury technicznej, oświaty i kultury na terenie gminy.

 

 

Laureaci konkursu „MAZOWIECKA FIRMA/POWIAT/GMINA ROKU 2011”

MAZOWIECKI POWIAT ROKU 2011
 
I Nagroda Powiat Grójecki
 
MAZOWIECKI GMINA ROKU 2011
 
Gmina Miejska, Miejsko-Wiejska
I Nagroda Gmina Grodzisk Mazowiecki
II Nagroda Gmina Tarczyn
III Nagroda Gmina Miasta Gostynina
Gmina Wiejska
I Nagroda Gmina Lesznowola
II Nagroda Gmina Michałowice
II Nagroda Gmina Nieporęt
III Nagroda Gmina Klwów
Wyróżnienie Gmina Nadarzyn
 
MAZOWIECKA FIRMA ROKU 2011
 
BUDOWNICTWO, INFRASTRUKTURA INŻYNIERYJNA I DROGOWA
I Nagroda  „AGRO-MAN” Sp. z o.o.
II Nagroda Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „TECHPOL” Kruk Sławomir
III Nagroda Zakład Usług Budowlanych Pol-Met Piotr Polkowski
DZIAŁALNOŚĆ KULTURALNA
I Nagroda Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu
II Nagroda Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie
HANDEL I DYSTRYBUCJA
I Nagroda Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. S.K.A.
II Nagroda Verona Products Professional Sp. z o.o.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowo-Detalicznego JUREX
Wyróżnienie Koperfam Sp. z o.o.
INFRASTRUKTURA I TELEKOMUNIKACJA
I Nagroda ARTEX IT Artur Gregorczyk
MEDYCYNA
I Nagroda Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „MEDITRANS” SPZOZ w Warszawie
II Nagroda Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowym Dworze Mazowieckim
III Nagroda Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu Sp. z o.o.
Wyróżnienie ESTEDENT Małgorzata Dworak
OCHRONA ŚRODOWISKA
I Nagroda Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o.
II Nagroda Nadleśnictwo Płońsk
III Nagroda Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Siedlcach
Wyróżnienie REBA Organizacja Odzysku S.A.
PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY
I Nagroda „ASTRA” CENTRUM LOGISTYCZNE
II Nagroda Zakład Mięsny LENARCIK Sławomir Lenarcik
TRANSPORT, SPEDYCJA, MOTORYZACJA, LOGISTYKA
I Nagroda Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.
II Nagroda „ASTRA” CENTRUM LOGISTYCZNE
III Nagroda Kongsberg Automotive Sp. z o.o.
USŁUGI DEWELOPERSKIE
I Nagroda Dozbud Development Zbigniew Zalewski
II Nagroda HM Inwest Sp. z o.o.
III Nagroda Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane „Corner” Sp. z o.o.
USŁUGI FINANSOWE
I Nagroda Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
I Nagroda Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Wolska Żelazna Brama”
II Nagroda Polski Holding Nieruchomości S.A.

 

 

Laureaci konkursu „Perły Medycyny 2011”

SZPITALE MONOSPECJALISTYCZNE
I Nagroda Samodzielny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu
II Nagroda Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
III Nagroda Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o.
SZPITALE WIELOSPECJALISTYCZNE – POWYŻEJ 400 ŁÓŻEK
I Nagroda Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
II Nagroda Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie
III Nagroda Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu
Wyróżnienie  Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie
SZPITALE WIELOSPECJALISTYCZNE – PONIŻEJ 400 ŁÓŻEK
I Nagroda Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
II Nagroda Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
III Nagroda Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu Szpital im. dr. Wojciecha Oczko
Wyróżnienie  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
Wyróżnienie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach
KLINIKI I ODDZIAŁY KLINICZNE
I Nagroda Klinika Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku
II Nagroda Klinika Neurochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
ODDZIAŁY I PODODDZIAŁY SPECJALISTYCZNE
I Nagroda Oddział Otolaryngologii Dziecięcej Szpitala Dziecięcego im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ w Warszawie
II Nagroda Oddział Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie
NIEPUBLICZNE ZAKŁADY LECZNICTWA ZAMKNIĘTEGO
I Nagroda Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Wieruszowie
II Nagroda Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
III Nagroda Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Tczewie Szpitale Tczewskie Spółka Akcyjna (dawniej Tczewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.)
Wyróżnienie Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu Sp. z o.o.
Wyróżnienie Tomaszowskie Centrum Zdrowia Spółka z o.o.
NIEPUBLICZNE ZAKŁADY LECZNICTWA OTWARTEGO
I Nagroda Centrum Medyczne Gajda-Med
II Nagroda Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP" Przychodnia Lekarzy Rodzinnych z/s w Łosicach
PUBLICZNE ZAKŁADY LECZNICTWA OTWARTEGO
I Nagroda Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer
II Nagroda Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota
III Nagroda Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Południe
RATOWNICTWO MEDYCZNE I TRANSPORT SANITARNY
I Nagroda Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie
II Nagroda Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
III Nagroda Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ZAKŁADY LECZNICZE, REHABILITACJA I OPIEKA DŁUGOTERMINOWA
I Nagroda Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Tczewie Szpitale Tczewskie Spółka Akcyjna (dawniej Tczewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.)
II Nagroda Górnicze Sanatorium Związkowe "GÓRNIK" w Iwoniczu Zdroju
III Nagroda Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CENTRUM REHABILITACJI "TYTAN"
STOMATOLOGIA I PROTETYKA
I Nagroda Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EURODENT" Gliwice
CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA
I Nagroda Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu
PRODUCENT I DYSTRYBUTOR ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH, FARMACEUTYCZNYCH I KOSMETYCZNYCH
I Nagroda Creator-Comm Sp. z o.o.
II Nagroda SUPER-PHARM Poland Sp. z o.o.
III Nagroda Propharma sp. z o.o.
USŁUGI DLA SEKTORA MEDYCZNEGO
I Nagroda SUPRA BROKERS Sp. z o.o.
II Nagroda HYDRO-GAZ-MED. Sp.j.
III Nagroda KONSORCJUM PRALNICZE Sp. z o.o.
NAGRODY SPECJALNE
Statuetka i Dyplom Uznania
„Za szczególną
wrażliwość na ludzkie potrzeby oraz nieocenioną pomoc w ratowaniu życia”
Fundacja Ewy Błaszczyk „AKOGO?”

„Fundacja Spełnionych Marzeń” Małgorzaty i Tomasza Osuchów

 

Podobne artykuły