Artykuł Dodaj artykuł

Nowość! Gold i Super Gold marki Marbet Decor – szykowny dotyk złota

Oferta Marbet Decor została wzbogacona o dwie nowe linie elementów dekoracji wnętrz - Gold Exclusive i Super Gold Exclusive. Rozety, listwy i konsole w kolorze starego złota dodadzą szyku i elegancji salonom, jadalniom i reprezentacyjnym pomieszczeniom.

Oferta Marbet Decor została wzbogacona o dwie nowe linie elementów dekoracji wnętrz - Gold Exclusive i Super Gold Exclusive. Rozety, listwy i konsole w kolorze starego złota dodadzą szyku i elegancji salonom, jadalniom i reprezentacyjnym pomieszczeniom.

Kolekcje Gold Exclusive i Super Gold Exclusive firmy Marbet to nowe propozycje elementów dekoracyjnych ścian i sufitów. W skład kompletnej linii produktów wchodzi szeroka gama listew sufitowych, listew naścienno-sufitowych, rozet i konsol. Ozdoby w złotym kolorze pozwolą stworzyć efektowną aranżację wnętrz. Wyszukane formy sprostają oczekiwaniom osób o najbardziej wyrafinowanych gustach. Bogaty asortyment złotej linii nada reprezentacyjnym miejscom ekskluzywnego charakteru. Dekoracje będące połączeniem szykownego odcienia i kwiatowych wzorów podkreślą ekskluzywność eleganckich salonów, stylowych hoteli, sal widowiskowych oper i teatrów.

Gold - subtelne złote kontury

Elementy dekoracyjne Gold i
Super Gold sprawdzą się w
miejscach reprezentacyjnych
Fot. Marbet Decor
Rozeta Gold Exclusive
Fot. Marbet Decor

Elementy zdobnicze z linii Gold Exclusive marki Marbet Decor to harmonijne zestawienie wysublimowanych kształtów i delikatnej kolorystyki. Pozwalają one na wykreowanie luksusowych wnętrz rezydencji i dworków, a także na kontrastowe połączenie elementów w kolorze złotym z nowoczesnym wystrojem pomieszczeń. Zestawienie współczesności z przedmiotami stylizowanymi na wiekowe wywołuje oryginalny rezultat. Jednym z najefektowniejszych rozwiązań jest przełamanie aranżacji kilkunastoramiennym, kryształowym żyrandolem zamontowanym pod zamieszczoną na suficie ozdobną rozetą z linii Gold Exlusive marki Marbet Decor. Biała rozeta z wyeksponowanym za pomocą złotego koloru motywem kwiatowym może stanowić wyszukaną dekorację przestronnego salonu lub jadalni. Rozety oraz listwy sufitowe i naścienne z wyróżnionym wzorem roślinnym wzbogacają pomieszczenie, nadając mu szczególnego klimatu. Innym pomysłem na wprowadzenie do wnętrza dekoracyjnych elementów jest oprawienie zdobionymi listwami przyściennymi luster, zdjęć, czy kasetonów.

Super Gold - modne wnętrza z domieszką złota

Dekoracje naścienne i sufitowe z linii Super Gold Exclusive to propozycja dla osób ceniących odważne aranżacje, inspirowane pałacowym przepychem. Listwy naścienno-sufitowe,  na których odwzorowano motywy roślinne tworzą wytworny efekt wizualny. Dekoracje w odcieniu starego złota mogą być komponowane w dowolnych zestawieniach, tworząc unikatowe struktury na ścianach holi pensjonatów i sal konferencyjnych. Ręcznie malowane listwy uwydatniają kontury wnętrz, subtelnie podkreślając styl aranżacji. Reprezentacyjne przestrzenie hoteli i sal widowiskowych ozdobione pojedynczymi elementami lub całą linią produktów Super Gold Exlusive zyskają niecodzienną atmosferę, prestiżową rangę. Uzupełnieniem stylowego wystroju mogą stać się również konsole. Ozdobne elementy architektoniczne, podkreślone delikatnym złotym kolorem to również pomysł na wyeksponowanie dzieł sztuki, rzeźb, wazonów.

Elementy dekoracyjne z linii Gold Exclusive i Super Gold Exclusive od 1 lipca 2011 r. dostępne będą w sklepie internetowym Marbet Decor: http://www.sklep.marbetdecor.com/

Producent: Marbet Sp. z o.o., właściciel marki Marbet Decor
www.grupamarbet.com
www.marbetdecor.pl

Listwa dekoracyjna z linii Gold Exclusive
Fot. Marbet Decor
Listwa dekoracyjna z linii Super Gold Exclusive
Fot. Marbet Decor

 

Podobne artykuły