Artykuł Dodaj artykuł

Promenada® - szykowna droga do twojego domu

dnym z podstawowych warunków stworzenia stylowej rezydencji jest taka kompozycja wszystkich jej elementów, by w każdym aspekcie stanowiły odpowiednio komponującą się, przemyślaną całość.

LOGO BRUK-BETJednym z podstawowych warunków stworzenia stylowej rezydencji jest taka kompozycja wszystkich jej elementów, by w każdym aspekcie stanowiły odpowiednio komponującą się, przemyślaną całość. W kreacji otoczenia eleganckiego domu szczególnie przydatne są produkty firmy Bruk-Bet®, która poszerzyła swoją ofertę o kolejny wyrób, pozwalający osiągnąć efekt gustownej i eleganckiej nawierzchni. Kostką Promenada® wybrukować można jednak o wiele więcej niż tylko drogę do domu.

Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® „Ruda kobaltu”. Fot. Bruk-Bet
Nawierzchnia
wykonana z kostki
Promenada®
„Ruda kobaltu”.
Fot. Bruk-Bet

Promenady nadmorskie, miejskie, spacerowe to zawsze piękne i nastrojowe ścieżki, które swą urodą zachęcają do przechadzek i spotkań. Podobnym pod względem specyficznego uroku miejscem może stać się również teren wokół twojego domu.

Należy jedynie odpowiednio dobrać materiał do aranżacji jego nawierzchni – tak, by stanowił połączenie eleganckiego wyglądu i długoletniej funkcjonalności.

Z pomocą przyjdzie nam w tym przypadku najnowszy produkt firmy Bruk-Bet®, kostka Promenada®, stanowiąca wyjątkowy przykład powiązania wysokiej jakości, nowoczesnej technologii oraz niepowtarzalnego, naturalnego uroku. Pozwoli zrealizować osobiste marzenia o szykownej promenadzie prowadzącej wprost do twojego domu.

Bogata oferta

Nowa kostka brukowa Promenada® to gwarancja bogactwa rozwiązań. Szeroki wybór kształtów i form kostki zapewnia możliwość różnorodnego ich ułożenia. Nawet przy tradycyjnym, liniowym rozmieszczeniu kostki Promenada® możemy mieć pewność, że uzyskany efekt oczaruje wszystkich stąpających po chodniku czy wybrukowanej nią ogrodowej ścieżce.

Nawierzchnia wykonana z kostki brukowej Promenada® „Pastelowa harmonia”. Fot. Bruk-Bet
Nawierzchnia wykonana z
kostki brukowej
Promenada®
„Pastelowa harmonia”.
Fot. Bruk-Bet

Kilkanaście rozmiarów kostki to jednak nie wszystko, co decyduje o wyjątkowości nowego produktu firmy Bruk-Bet®.

Cztery typy powierzchni kostki Promenada® pozwalają z łatwością dobrać materiał do otaczającej przestrzeni i rodzaju elewacji budynku.

Nawierzchnie typu „Granit” i „Wapień muszlowy” sprawdzą się przy posesjach utrzymanych raczej w surowym stylu, zaś „Ruda kobaltu” i „Pastelowa harmonia” zadowolą tych, którym zależy na wizualnym „ociepleniu” przydomowych terenów.

Jeśli zdecydujemy się połączyć poszczególne typy nawierzchni ze sobą, możemy uzyskać efekt oryginalnej i niepowtarzalnej alei.

Wyglądające niczym kamienne płyty kostki Promenada® cechuje wytrzymałość i łatwość pielęgnacji.

Gdziekolwiek idziesz

Kostka brukowa Promenada® w połączeniu z kostką naturalną Fot. Bruk-Bet
Kostka brukowa
Promenada® w
połączeniu z kostką
naturalną
Fot. Bruk-Bet®

Kostka Promenada® doskonale spełnia swoje funkcje zarówno na drogach i chodnikach prowadzących do posesji, jak i ścieżkach ogrodowych i placykach.

Wyłożone piękną kostką alejki z pewnością zachęcą nas do spacerów, częstszego spędzania czasu na łonie natury i zwiedzania zakamarków ogrodu.

Postawiony na tak zaaranżowanej nawierzchni przydomowej ogrodowy stół wraz z siedziskami prezentował się będzie wyjątkowo gustownie – nie tylko umili nam czas popołudniowej sjesty w ciepłe jesienne dni, lecz również – stanie się ulubionym miejscem towarzyskich spotkań.

Dla inwestorów zajmujących się nawierzchniami w miejscach użyteczności publicznej z pewnością interesujący będzie fakt, że kostką Promenada® można wykładać również płyty rynku czy miejskie skwery. Ośmiocentymetrowa grubość nowego produktu firmy Bruk-Bet pozwala również w takich miejscach uzyskać efekt wyjątkowo szykownej i wytrzymałej promenady.

Więcej informacji: www.bruk-bet.pl

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły