Artykuł Dodaj artykuł

Prestiżowa oprawa domu z Biurem Projektowym Bruk-Bet

Jednym z ważniejszych elementów mających znaczący wpływ na to, jak ostatecznie wyglądać będzie nasz dom, jest sposób zagospodarowania terenu, który znajduje się dookoła niego.

Logo BRUK-BETJednym z ważniejszych elementów mających znaczący wpływ na to, jak ostatecznie wyglądać będzie nasz dom, jest sposób zagospodarowania terenu, który znajduje się dookoła niego. Jakie zastosować materiały, aby nasze alejki, ścieżki ogrodowe czy podjazdy wytrzymały długie lata, komponowały się z otoczeniem i pięknie podkreślały urodę budynku?

Odpowiedź jest prosta: wystarczy oryginalny projekt z zastosowaniem odpowiedniej kostki brukowej.

Kostka brukowa Nostalit z serii Prestige, Bruk-Bet
Kostka brukowa Nostalit® z serii Prestige®.
Fot. Bruk-Bet®

Dobry projekt punktem wyjścia

Jednym z najlepszych materiałów przeznaczonych do aranżowania terenów przydomowych jest kostka brukowa. Doskonale sprawdza się ona w różnych warunkach atmosferycznych, a jej niepowtarzalnym atutem jest szerokie spektrum efektów wizualnych, które można z jej użyciem wykreować. Na naszym rynku dostępna jest szeroka gama kształtów i rozmiarów kostki, poszerzona dodatkowo przez ogrom możliwości kolorystycznych. Pozwalają one tworzyć na zagospodarowywanej powierzchni kształty graficzne i kolorystyczne kompozycje, które w istotny sposób urozmaicają i czynią bardziej efektownym zarówno podjazdy, chodniki jak i ścieżki ogrodowe.

Tomasz Ługowski, projektant z firmy Bruk-Bet® radzi:

- Nad szczegółowym zagospodarowaniem terenu wokół domu warto zastanowić się jeszcze przed podjęciem decyzji o rodzaju kupowanej kostki. Sprecyzowanie naszych wymagań estetycznych pozwoli uzyskać dokładnie taki efekt wizualny, jakiego oczekiwaliśmy. Dlaczego na tym etapie warto skorzystać z porad specjalistów? Jeśli kupujemy materiał o pokaźnej wartości, a nie jesteśmy ekspertami od architektury krajobrazu, nieprofesjonalny projekt może zepsuć efekt pięknej kostki. Usługę projektowania nawierzchni z kostki brukowej proponuje swoim klientom firma Bruk-Bet®, producent najszerszego w naszym kraju asortymentu materiałów przeznaczonych do wykonywania nawierzchni przydomowych i ogrodowych. Fachowi projektanci, po wysłuchaniu naszych propozycji, pomogą zrealizować nasz indywidualny pomysł – zasugerują odpowiednie rozwiązania, stworzą oryginalny, dedykowany tylko naszemu domowi wizualny układ kostki, a także wskażą, jakie materiały i w jakiej ilości powinniśmy nabyć, by go szybko i fachowo zrealizować.

Kompleksowo i profesjonalnie

Aby prawidłowo, ciekawie i funkcjonalnie zaprojektować otoczenie posesji, wystarczy skontaktować się z projektantem Biura Projektowego Bruk-Bet®, który doradzi, zaproponuje optymalne rozwiązania oraz wykona pełną koncepcję architektoniczną ułożenia kostki.

- Pamiętajmy jednak o tym, że dla osiągnięcia efektu zarówno najbardziej zadowalającego wizualnie, jak i w pełni funkcjonalnego, potrzebna jest pogłębiona analiza terenu, która powinna być dokonana przez jeszcze przed przygotowaniem projektu. Taki tok prac pozwala nie tylko dokładnie dopasować projekt, lecz również wybrać materiał odpowiedni do rodzaj podłoża oraz funkcji, jakie ma ono pełnić – mówi Tomasz Ługowski, projektant z Biura Projektowego Bruk-Bet®. Kompleksowa usługa, obejmująca zarówno analizę, jak i wybór materiałów, stanowi gwarancję uzyskania satysfakcji z zainwestowanych środków. 

Projekt aranżacji otoczenia budynku, Bruk-Bet
Projekt aranżacji otoczenia budynku. Fot. Bruk-Bet®

Biuro Projektowe Bruk-Bet® swoje usługi proponuje tym klientom, którzy wybiorą materiały z eleganckiej linii Prestige® za kwotę 15 tys. złotych. Otrzymają oni kompleksową usługę architektoniczną całkowicie bezpłatnie.

Prestiżowa nawierzchnia

Kostka brukowa  z serii Prestige® firmy Bruk-Bet® jest odejściem od tego, co pospolite i standardowe. To wyroby o wspaniałych formach geometrycznych, precyzyjnie dobranej kolorystyce i fakturze, a także wyjątkowych walorach zdobniczych. Uzyskany dzięki pięknej kostce efekt to wyjątkowe połączenie tradycji i naturalności z perfekcją wykonania i długotrwałą funkcjonalnością. Dodatkowym atutem tych wyrobów jest łatwość utrzymania ich w czystości, minimalna nasiąkliwość, odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz niewielka skłonność do osadzania się na ich powierzchni różnego rodzaju nalotów.

- Przy wyborze kostki brukowej trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Najważniejsze z nich to odpowiednia grubość, wielkość, kształt i rodzaj kostki. W natłoku asortymentu budowlanego nie trudno o zawrót głowy. Wyroby z naszej linii Prestige® są tak różnorodne, że z powodzeniem pozwalają na stworzenie oryginalnej, a jednocześnie spójnej koncepcji, która będzie cieszyć nasze oko przez długie lata – podsumowuje Tomasz Ługowski.

Artykuł został dodany przez firmę

BRUK-BET Sp. z o.o.

Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły