Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

XVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2018

W dniach 31 stycznia - 2 lutego w Warszawskim EXPO XXI odbyły się XVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2018.  

XVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2018

W dniach 31 stycznia - 2 lutego w Warszawskim EXPO XXI odbyły się XVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2018.

Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA zorganizowane zostały XXVI Targi ŚWIATŁO oraz VIII Wystawa TELETECHNIKA.

Tegoroczne Targi zgromadziły 416 Wystawców. Targom towarzyszyło 17 szkoleń dla 1.205 uczestników. Targi odwiedziło 10.218 osób.

Targi ELEKTROTECHNIKA tradycyjnie skierowane były do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

TARGI ELEKTROTECHNIKA 2018 W LICZBACH:

  • ponad 400 wystawców polskich i zagranicznych
  • ponad 10 000 odwiedzających
  • 14 000 m2 powierzchni wystawienniczej
  • szkolenia organizowane wspólnie z Polską Izba Inżynierów Budownictwa zgromadziły ponad 1200 uczestników

WYSTAWCY

XIV Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA zgromadziły wystawców z całego świata.

Największym sektorem wystawowym Targów był sektor instalacji elektrycznych i osprzętu instalacyjnego, który zajmował 23% ekspozycji. Wystawcy pokazali także szeroki asortyment z zakresu automatyki oraz sieci niskiego i średniego napięcia. Dużo miejsca zajęła prezentacja innowacji w energetyce, systemów zasilających i sterujących oraz systemów oszczędności energii.

Integralnym elementem Targów ELEKTROTECHNIKA 2018 były konferencje, szkolenia i warsztaty, w których wzięli udział projektanci instalacji elektrycznych oraz wyższa kadra menadżerska odpowiedzialna za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach. Cykl szkoleń co roku organizowany jest wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Dzięki targowo-szkoleniowej formule Targi ELEKTROTECHNIKA to najskuteczniejsza forma dotarcia do projektantów, inwestorów, osób odpowiedzialnych za modernizacje instalacji elektrycznych zasilających i rozdzielczych, systemów zabezpieczeń i monitoringu a także systemów teletechnicznych oraz okablowania strukturalnego

Uczestnicy spotkań, dzięki takiej formule Targów, mieli możliwość skonfrontowania uzyskanych informacji z praktyczną ofertą producentów na stoiskach targowych.

Kolejna edycja Targów ELEKTROTECHNIKA odbędzie się w dniach 13-15 marca 2019 r.

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.elektroinstalacje.pl, kontakt: office@elektroinstalacje.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Agencja SOMA sp.j.

Podstawowym obszarem działalności firmy jest organizacja międzynarodowych targów o charakterze branżowym głównie w obszarze oświetlenia, designu, wyposażenia wnętrz, elektrotechniki, automatyki teletechniki i czystej energii.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły