Artykuł Dodaj artykuł

Aby wybór projektu domu był prostszy a budowa łatwiejsza! Dzień Otwarty ARCHON+

Jak wybrać najlepszy projekt domu? Jakie rozwiązania zastosować aby dom był energooszczędny i ekonomiczny? Jak funkcjonalnie zaplanować przestrzeń wokół domu?

Jak wybrać najlepszy projekt domu? Jakie rozwiązania zastosować aby dom był energooszczędny i ekonomiczny? Jak funkcjonalnie zaplanować przestrzeń wokół domu? Na te i wiele innych, ważnych pytań nurtujących Inwestorów będzie można uzyskać odpowiedzi  podczas DNIA OTWARTEGO ARCHON+, który odbędzie się w sobotę 7 listopada 2009r. w godzinach od 9:00 do 16:00.

Do dyspozycji wszystkich, którzy zechcą odwiedzić nową siedzibę ARCHON+ w Myślenicach będą architekci, instalatorzy, konstruktorzy oraz doradcy projektowi. "W ramach Dnia Otwartego zaplanowaliśmy atrakcyjne prelekcje tematyczne, które przygotowali i przedstawią eksperci ARCHON+ oraz specjaliści z firm współpracujących z naszym biurem. Każdy uczestnik prelekcji uzyska obszerną wiedzę dotyczącą m.in. zasad budowania domu energooszczędnego, bezpiecznego, funkcjonalnego i ekonomicznego.

Dla osób, które w tym dniu, w naszej siedzibie zdecydują się na zakup projektu domu przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Każdy z oferowanych przez nasze biuro dostępnych pakietów i projektów dodatkowych, będzie można kupić za symboliczne 1zł. Zapraszamy całe rodziny, specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw" – mówi Jerzy Kala, marketing manager ARCHON+

Harmonogram prelekcji tematycznych: Dzień Otwarty ARCHON+ sobota 7 listopada 2009

Pierwszy Blok Tematyczny "Domy Energooszczędne, przyjazne środowisku"
10:00 – 10:30 Wstęp ARCHON+
10:30 Pierwsza prelekcja przygotowana przez firmę HERMA Pompy Ciepła:
POMPY CIEPŁA - energia z natury !
Zainwestuj w alternatywny sposób ogrzewania Swojego domu !
11:15 – 12:00 Druga prelekcja  przygotowywana przez firmę SKORUT Import-Eksport:
Instalacje Solarne - pozyskaj energię ze słońca !

Drugi Blok Tematyczny "Postaw na komfort Swojego Domu"
12:15 – 12:30 Wstęp ARCHON+
12:30 – 13:15 Trzecia prelekcja przygotowana przez firmę WOBIN Waldemar Skorupa:
Instalacje Inteligentne - postaw na komfort Swojego domu !

Trzeci Blok Tematyczny "ARCHON+ Wokół Domu"
13:30 – 13:45 Wstęp ARCHON+
13:45 – 14:30 Czwarta prelekcja  przygotowana przez Pracownię Sztuki Ogrodowej:
Wokół domu - poznaj urok przydomowego ogrodu !

16:00 Zakończenie

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.