Artykuł Dodaj artykuł

ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA 2010

NAJWIĘKSZA GALA branży budowlanej już po finale

NAJWIĘKSZA GALA branży budowlanej już po finale

Organizatorzy przedsięwzięcia: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23 października uroczyście przedstawili Laureatów IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa" pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury.

img_7722.2973.271010.jpg
 
img_7699.2975.271010.jpg
 
img_7787.2976.271010.jpg
 
img_7739.2977.271010.jpg
 
img_7761.2978.271010.jpg
ORŁY POLSKIEGO
BUDOWNICTWA 2010

Konkurs ma charakter cykliczny i jak co roku adresowany jest do wszystkich przedsiębiorców z sektora budownictwa niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników; przedsiębiorstw działających na terenie Polski oraz wszystkich firm mających w Polsce swoje oddziały lub przedstawicielstwa.

Nagroda w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa” to prestiżowy tytuł. Doceniane przez Kapitułę produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania, tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne oraz konkurencyjne w pełni zaspakajające potrzeby konsumentów jednocześnie przodują w dziedzinie biznesu. Działania promocyjne pomogą liderom w jeszcze lepszym rozwoju poprzez budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, zmierzający do podniesienia ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

O tytuł „Orły Polskiego Budownictwa 2010” tym razem Podmioty z branży budowlanej rywalizowały ze sobą w 13 kategoriach, w zależności od charakteru działalności:

1. Budownictwo Komercyjne Sportowe i Użyteczności Publicznej
2. Budownictwo Mieszkaniowe
3. Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne
4. Generalny Wykonawca
5. Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Kolejowa i Energetyczna –
Przedsiębiorstwa o przychodach do 100 mln zł
6. Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Kolejowa i Energetyczna -
Przedsiębiorstwa o przychodach powyżej 100 mln zł
7. Inwestor
8. Materiały Budowlane – Producenci
9. Materiały Budowlane – Dystrybucja
10. Modernizacja Obiektów
11. Usługi Deweloperskie
12. Usługi dla Budownictwa
13. Zarządzanie Nieruchomościami

Uroczystość z udziałem przeszło 800 gości, tym razem prowadzona przez Radosława Brzózkę oraz Paulinę Sykut, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz świata polityki i kręgów biznesu. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a nasi goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Krzysztofa Krawczyka oraz Alicji Majewskiej.

Stałym punktem uroczystości jest aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie stowarzyszenia „Budzimy Nadzieję” z Drzewicy, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych. Dodatkowo część dochodu z aukcji przeznaczona zostanie na paczki świąteczne dla dzieci rodzin ofiar tragicznego wypadku pod Nowym Miastem nad Pilicą.

Działania promocyjne wspierane są wydaniem corocznej publikacji "Księga Polskiego Budownictwa i Ofert Inwestycyjnych", która prezentuje Laureatów Konkursu. Jej nakład to 40 000 egzemplarzy rozpowszechnianych wśród administracji rządowej i samorządowej, największych firm w Polsce, na targach budowlanych i mieszkaniowych oraz firm nominowanych i ich kluczowych klientów.

ORGANIZATOR: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług , Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Podobne artykuły