Artykuł Dodaj artykuł

Baumit Fasada Roku po raz czwarty

Główną ideą przedsięwzięcia jest nagrodzenie najlepszych pod względem estetycznym i wykonawczym projektów budowlanych, powstałych przy użyciu kompletnych systemów ociepleń, materiałów tynkarskich oraz produktów renowacyjnych firmy Baumit.

 

zwyciezca%20baumit%20fasada%20roku.1.2010-10-20.jpg
Fot. Budynek Sądu
Rejonowego i Prokuratury w
Ostródzie. Zwycięzca Baumit
Fasada Roku 2009 w
kategorii: Budynek po
renowacji.

 

Rusza 4. edycja konkursu Baumit Fasada Roku. Jest o co walczyć, pula nagród to 50 tysięcy złotych

Główną  ideą przedsięwzięcia jest nagrodzenie  najlepszych  pod względem estetycznym i wykonawczym projektów budowlanych, powstałych przy użyciu kompletnych systemów ociepleń, materiałów tynkarskich oraz produktów renowacyjnych firmy Baumit.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do architektów, projektantów, inwestorów, firm wykonawczych oraz właścicieli obiektów, które w ostatnim czasie zyskały nowe, niepowtarzalne oblicza.

- Kolejne edycje Fasady Roku zaskakują nas nie tylko rosnącą liczbą uczestników i zgłoszeń, ale także coraz wyższym poziomem realizacji – mówi Aleksandra Gilewska z firmy Baumit – Liczymy na to, że nie inaczej będzie i tym razem.

W rywalizacji o miano najpiękniejszej fasady mogą wziąć udział obiekty oddane do użytku pomiędzy 1 stycznia 2010, a 31 grudnia 2010 roku. W każdej z pięciu kategorii (nowy budynek do 1000m², nowy budynek powyżej 1000m², budynek po rekonstrukcji lub adaptacji, budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji i adaptacji oraz budynek po renowacji) za ocenioną najlepiej przez jury elewację przyznana zostanie nagroda w wysokości 10 000 zł.

Zgłoszenia można przesyłać do 31 stycznia 2011 roku pocztą na adres siedziby firmy Baumit, drogą mailową fasadaroku@baumit.pl lub osobiście. Zwycięzców wybierze jury składające się wybitnych architektów, przedstawicieli branży budowlanej oraz dziennikarzy na co dzień zajmujących się tematyką budowlaną i architektoniczną. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali w maju 2011 roku.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.baumit.pl

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły