Koszyk: BRAK


Artykuły - Wiadomości


 
abas Business Solutions Poland nagrodzony tytułami Lidera Innowacji i Lidera Biznesu! - zdjęcie

abas Business Solutions Poland nagrodzony tytułami Lidera Innowacji i Lidera Biznesu!

26-10-2021

abas Business Solutions Poland, jeden z wiodących dostawców oprogramowania klasy ERP, został laureatem dwunastej edycji Lubuskiego Lidera Biznesu oraz ósmej edycji Lubuskiego Lidera Innowacji, najbardziej prestiżowego konkursu w regionie.

Czytaj więcej

 
Sprzedaż mieszkań na Wilanowie – co budują w tej dzielnicy? - zdjęcie

Sprzedaż mieszkań na Wilanowie – co budują w tej dzielnicy?

26-10-2021

Znalezienie na rynku pierwotnym lokalu mieszkalnego pod inwestycję, który zapewni nam odpowiedni zwrot jest sporym wyzwaniem. Wg. wielu specjalistów, lokowanie kapitału w nowoczesnym budownictwie jest dużo bezpieczniejsze niż kupno mieszkania w starym budownictwie – nawet jeśli są to urokliwe kamienice. Szczególnie jeśli ktoś nie zajmuje się tym profesjonalnie. Jeśli ktoś szuka bezpiecznej inwestycji w nowe mieszkania, na Wilanowie takich nie brakuje. Aktualnie działa tam kilka firm deweloperskich wartych uwagi. Czym się kierować w wyborze, jakiej ceny się spodziewać oraz gdzie znaleźć mieszkanie pod inwestycję?

Czytaj więcej

 
Ocieplony dom to znaczy energooszczędny i nowoczesny - zdjęcie

Ocieplony dom to znaczy energooszczędny i nowoczesny

25-10-2021

Oszczędzanie energii, podobnie jak oszczędzanie wody, stało się naszą codziennością. Tymczasem nadal co trzeci dom w Polsce jest nieocieplony, co oznacza, że ogrzanie go, czyli utrzymanie ciepła, wymaga znaczenie więcej nakładów i zużycia energii niż mogłoby. A nawet – niż powinno.

Czytaj więcej

 

Duże braki materiałów budowlanych

25-10-2021

Sytuacja na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych bardzo różni się od tej sprzed pandemii. Brakuje niemal wszystkich komponentów, ale szczególnie dotkliwy jest niedobór stali, niezbędnej na wielu etapach budowy. Wpływa to na gotowość do podejmowania inwestycji, jej koszty oraz relacje między inwestorami a wykonawcami. Mimo trudności, jakie stwarza sytuacja, widać jej pozytywne strony. Inwestorzy i wykonawcy przekonują się do ponownego wykorzystania materiałów budowlanych, przy zachowaniu wysokiej jakości inwestycji.

Czytaj więcej

 
Drewno i niebieskie akcenty – ciepły apartament dla rodziny - zdjęcie

Drewno i niebieskie akcenty – ciepły apartament dla rodziny

25-10-2021

Przytulny, pełen naturalnego drewna i przyjemnych neutralnych barw apartament znajduje się na warszawskim Mokotowie. Mimo że to niemal środek miasta, w ogóle tego nie czuć – z okien na szóstym piętrze widać korony drzew i błękitne niebo. Właśnie to wrażenie przestrzeni było niezwykle istotne dla inwestorów, nie tylko podczas kupna mieszkania, ale także przy urządzaniu wnętrz, które powierzyli architektom z krakowskiej pracowni MIKOŁAJSKAstudio.

Czytaj więcej

 
Izolacja rurociągów? Działać systemowo! - zdjęcie

Izolacja rurociągów? Działać systemowo!

25-10-2021

Kiedy trzeba zaizolować rurociąg prosty, praca wykonawcy (jak i sama izolacja) z reguły układa się gładko. Kiedy jednak instalacja skręca we wszystkich kierunkach, życie fachowca nie jest już tak proste. Chyba, że skorzysta on z systemowych rozwiązań izolacyjnych PAROC!

Czytaj więcej

 
Jak wybrać najlepszy profesjonalny serwis wózków widłowych? - zdjęcie

Jak wybrać najlepszy profesjonalny serwis wózków widłowych?

25-10-2021

Jesteś właścicielem wózka lub wózków widłowych? Chcesz kompleksowo zadbać o ich stan techniczny, przeglądy, konserwację oraz renowację? Wybierz dobry serwis wózków widłowych, który pomoże Ci zadbać o każdy z wymienionych aspektów, a także w razie potrzeby zamówi brakujące części do wózków widłowych, pomoże w wymianie płynów czy remoncie urządzenia. W poniższym artykule podpowiadamy jak znaleźć taki serwis.

Czytaj więcej

 
Vetrex zaprasza na targi Warsaw Home & Contract - zdjęcie

Vetrex zaprasza na targi Warsaw Home & Contract

25-10-2021

Vetrex weźmie udział w tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract, które odbędą się w dniach 27-30 października w podwarszawskim Nadarzynie.

Czytaj więcej

 
Okna przesuwne PVC, aluminium czy drewniane? - zdjęcie

Okna przesuwne PVC, aluminium czy drewniane?

25-10-2021

Przesuwne systemy okienne to rozwiązanie, które warto wdrożyć do swojego mieszkania. Wiele dylematów istnieje jednak w kwestii materiałów, z których wykonane są okna. Co najlepiej sprawdzi się w czterech kątach? Drewno, plastik czy aluminium? Wiele zależy od indywidualnych preferencji.

Czytaj więcej

 
 Kącik do pracy, który robi wrażenie - zdjęcie

Kącik do pracy, który robi wrażenie

25-10-2021

Posiadanie wygodnego miejsca do pracy w domu nabrało wyjątkowego znaczenia w związku z upowszechnieniem się pracy zdalnej. Przy wielomiesięcznej konieczności wykonywania obowiązków służbowych z domu wiele osób zdało sobie sprawę, że obok ergonomii pracy ogromne znaczenie ma także odpowiednie wkomponowanie domowego biura w wystrój wnętrza. Oto kilka podpowiedzi od Tikkurila, jak uzyskać stylowy efekt, jednocześnie zachowując komfort pracy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 25546

Najpopularniejsze tagi