Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuły - Wiadomości


 
Geberit wspiera konkurs SARP Dyplom Roku 2020 - zdjęcie

Geberit wspiera konkurs SARP Dyplom Roku 2020

28-03-2020

Geberit oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich, wśród swoich wielu statutowych zadań i aktywności, honorują nie tylko uznanych już w środowisku architektów, ale również tych, stających dopiero u progu swojej kariery zawodowej.

Czytaj więcej

 
Kredyt konsolidacyjny – kiedy należy z niego skorzystać? - zdjęcie

Kredyt konsolidacyjny – kiedy należy z niego skorzystać?

28-03-2020

Życie bez kredytu jest właściwie niemożliwe.

Czytaj więcej

 
W.P.I.P. wybuduje Dom Seniora Romanów w Łodzi - zdjęcie

W.P.I.P. wybuduje Dom Seniora Romanów w Łodzi

27-03-2020

W kwietniu rozpocznie się budowa I etapu wyjątkowej inwestycji dewelopera Apartamenty Plus Sp. z o.o. Inwestor zdecydował się na wzbogacenie osiedla Villa Romanów na łódzkich Bałutach o Dom Seniora. Realizację nowoczesnego obiektu, wyposażonego w technologie podnoszące bezpieczeństwo osób starszych, powierzył W.P.I.P, generalnemu wykonawcy z Poznania.

Czytaj więcej

 

Targi Bud-Gryf & Home – NOWY TERMIN

27-03-2020

Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo zarówno wystawców jak i odwiedzających, tegoroczna edycja targów Bud-Gryf & Home została przeniesiona. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 października 2020 r. Nowym miejscem targów będzie przestronna i funkcjonalna hala Event Marina wraz ze specjalnie dobudowaną drugą halą targową oraz dużym zewnętrznym terenem wystawienniczym. Odwiedzający mogą liczyć na przestronny parking i ustawione na trasie drogowskazy, które ułatwią dojazd.

Czytaj więcej

 
Spokój, harmonia i łagodność kolekcji Muse marki Tubądzin - zdjęcie

Spokój, harmonia i łagodność kolekcji Muse marki Tubądzin

27-03-2020

Nowa kolekcja marki Tubądzin jest ukłonem w stronę przejrzystej formy i łagodnych połączeń kolorystycznych, które pięknie podkreślą lekkość i przytulność wnętrza, oraz wprowadzą do niego poczucie wolności i upragnionego spokoju.

Czytaj więcej

 
Taryfa G11 - dla kogo i kiedy warto ją wybrać? - zdjęcie

Taryfa G11 - dla kogo i kiedy warto ją wybrać?

26-03-2020

Powszechnie wiadomo, iż energia elektryczna jest potrzebna każdemu do normalnego funkcjonowania w codziennym życiu.

Czytaj więcej

 
Nowość w ofercie KRAUSE. Drabina drewniana ze stopniami i szczeblami - zdjęcie

Nowość w ofercie KRAUSE. Drabina drewniana ze stopniami i szczeblami

26-03-2020

Rosnące wymagania dotyczące bezpieczeństwa pracy na wysokości sprawiają, że producenci drabin, podestów czy rusztowań systematycznie opracowują nowe rozwiązania spełniające te wytyczne. Jednym z takich produktów jest nowa drabina drewniana KRAUSE, w której zastosowano połączenie szczebli ze stopniami. Skąd taki zabieg i czym jeszcze się wyróżnia?

Czytaj więcej

 
Jak dobrać okna i mieszkać komfortowo? - zdjęcie

Jak dobrać okna i mieszkać komfortowo?

26-03-2020

Wybierając nowe okna do naszego domu lub mieszkania bardzo często kierujemy się względami estetycznymi. Ważny jest dla nas kolor i rodzaj profilu okiennego, nie zwracając uwagi na rodzaj zastosowanych w nich przeszkleń. Na co warto zwrócić uwagę przed wyborem okien, aby cieszyć się komfortowymi wnętrzami przez cały rok?

Czytaj więcej

 
 Rekuperacja w energooszczędnym domu - zdjęcie

Rekuperacja w energooszczędnym domu

26-03-2020

Energooszczędny, komfortowy w codziennym użytkowaniu, a przede wszystkim zdrowy – taki powinien być nowoczesny dom. Najlepszy rozwiązaniem, aby spełnić te trzy warunki jest decyzja o rekuperacji mechanicznej, czyli wentylacji z odzyskiem ciepła już na etapie projektowania swoich czterech kątów. Warto zatem wybrać producenta, który da nam gwarancję jakości systemu na długie lata. VASCO Group daje taką pewność, a przy zakupie całego systemu VASCO SILENT VENTILATION oferuje 6-letnią gwarancję, program corocznych przeglądów i wiele innych korzyści.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie "Tubądzin Arena Design - Zero Waste" w Europie Środkowej i Wschodniej oraz zmiana formuły spotkań - zdjęcie

Podsumowanie "Tubądzin Arena Design - Zero Waste" w Europie Środkowej i Wschodniej oraz zmiana formuły spotkań

25-03-2020

W związku ze światową pandemią koronawirusa, wywołującego chorobę COVID-19, trwają prace nad nową formułą międzynarodowej współpracy z architektami w ramach Tubądzin Arena Design. Jednocześnie Grupa Tubądzin podsumowuje pierwszy kwartał działań na Ukrainie i w Mołdawii.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 23465

Najpopularniejsze tagi